BONE birçok kripto borsasında listelendiğinden Shiba Inu ekosistemi, listelemelerin kripto para biriminin fiyatını önümüzdeki haftalarda 2 dolara çıkaracağını tahmin ediyor.

Shiba Inu, Büyük Borsalarda Listeleri Puanlıyor - SHIB Fiyatını 2 Dolara Çıkaracak Mı?

BONE birçok kripto borsasında listelendiğinden Shiba Inu ekosistemi, listelemelerin kripto para biriminin fiyatını önümüzdeki haftalarda 2 dolara çıkaracağını tahmin ediyor.
Ağ, SHIB'nin bir ERC-20 jetonundan kendi kendine yeten bir ağa geçişini başlatması beklenen, uzun zamandır beklenen Shibarium güncellemesi için hazırlanıyor.

Shiba Inu, birçok kripto borsasında listelenmesinin ardından önemli bir artışa tanık oldu ve token artık çoğu platformda alım satım için uygun. Buna göre varlık, çoğu kripto ticaret platformunda listelenecek önde gelen meme altcoin olarak ortaya çıktı.

BONE Yeni Platforma Giriyor

Yakın tarihli bir tweet'te, New York merkezli bir dijital varlık ticaret platformu olan Uphold, BONE'nin artık kendi pazarında ticaret için uygun olduğunu duyurdu. Sonuç olarak, perakende tüccarlar artık köpek kripto para birimini alıp satabilir. BONE, ShibaSwap topluluğunun, topluluk üyelerinin proje önerileri üzerinde oy kullanmasına olanak sağlayan yerel simgesidir.

Ayrıca, Uphold'un meme token listelemesini duyurmasından bir gün önce, başka bir kripto borsası olan Hindistan merkezli bir platform olan SunCrypto, BONE'nin alım satım için uygun olduğunu açıkladı. Böylece listelemeler, bu Shiba Inu varlığının değerinin 3 Aralık'ta 0,7175 dolardan 4 Aralık'ta 0,8034 dolara yüzde 12 arttığını gördü.

Bununla birlikte, son listelemeler, canine dijital varlığını halihazırda listelemiş olan ve sayıları giderek artan kripto borsalarının bir parçasıdır. Eylül ayında, Hong Kong merkezli LBANK, Shiba Inu'nun yönetişim tokenini de listeledi. Gözaltı gerektirmeyen kripto borsası StealthEX, aynı anda varlık için desteği de entegre etti.

BlueBit.io, token'ı platformuna ekleyerek dijital varlık servis sağlayıcıları listesine de katıldı. Shiba Inu ağı, yönetim belirtecini geçen yıl piyasaya sürdü. O zamandan beri, varlığın fiyatı yükseldi ve 8 Ekim'de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,02 $'a ulaştı. BONE, Shiba Inu'nun merkezi olmayan (DEX) ekosistemindeki yeni token.

Bir Shib Army üyesi, yaklaşan herhangi bir topluluk teklifinde BONE sahibi olarak oy kullanabilir. Ayrıca, bir topluluk üyesi ne kadar çok BONE varlığına sahip olursa, yaklaşan herhangi bir Shiba Inu ekosistem planında fikirleri o kadar fazla sayılır.

Nihayetinde, en yüksek token sahipleri, toplulukta gelecekteki herhangi bir girişimi etkileyebilir. Ancak, BONE'nin birikimi ancak Shiba Inu'nun baş geliştiricisinin, varlığın ağ için yakında çıkacak olan Layer-2 çözümü için bir gaz ücreti işlevi göreceğini açıklamasından sonra artmaya başladı.

Shiba Inu Ekosistemi Shibarium Yükseltmesini Bekliyor

Ağ, SHIB'nin Ethereum protokolündeki bir ERC-20 belirtecinden kendi kendine yeten bir ağa geçişini başlatması beklenen uzun zamandır beklenen Shibarium güncellemesi için hazırlanıyor. Yükseltme, daha fazla verimlilik ve düşük işlem ücretleri sağlarken Shiba Inu'nun Ethereum ağına bağımlılığını sona erdirecek.

Shibarium güncellemesinin lansmanı yaklaşırken, yatırımcılar, yükseltme nihayet başlatıldığında bir fiyat artışı beklentisiyle büyüyen portföylerine BONE'u eklemeye çalışıyor. BONE şu anda çeşitli sosyal medya sitelerinde en popüler varlık ve mikroblog platformu Twitter'da en çok bahsedilen varlık.

CoinGecko verilerinin ortaya koyduğu üzere, geçen hafta BONE'nin değeri yüzde 22 arttı ve işlem hacmi açısından altcoinler arasında 166. sırada yer alıyor. Aynı verilere göre bu yazının yazıldığı sırada BONE, son 24 saatte yüzde 3,61 artışla 0,8395 dolardan işlem görüyor. Varlığı çevreleyen olumlu havayla, yatırımcılar önümüzdeki günlerde ve haftalarda daha fazla birikim yapmaya çalıştıkça BONE muhtemelen 2 dolara yükselecek.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ