Shiba Inu ve SHIB The Metaverse, Mart ayına kadar Austin, Teksas'taki SXSW XR Etkinliğinde gösterilecek.

Shiba Inu Çığır Açan Konferansa Katıldı ve Metaverse

Shiba Inu ve SHIB The Metaverse, Mart ayına kadar Austin, Teksas'taki SXSW XR Etkinliğinde gösterilecek. Bu etkinlik, memecoinin WAGMI Tapınağını ziyaretçilere sergilemesini sağlayacaktır.

Dijital para birimi ekosistemindeki en popüler kripto paralardan biri olan Shiba Inu ve projenin ikonik metaverse projesi SHIB The Metaverse, Austin, Teksas'ta gerçekleşmesi planlanan SXSW XR Experience'a davet edildiklerini duyurdu. Shiba Inu ve SHIB The Metaverse sergiye sadece katılmakla kalmayacak, ekip etkileyici bir gösteri yapacak.

Shiba Inu standını ziyaret eden tüm katılımcılar, SHIB The Metaverse'deki 11 merkezden biri olan WAGMI Tapınağını keşfedebilecek. Ziyaretin ziyaretçilere sunacağı benzersiz deneyimler, SHIB The Metaverse'in meme parasının tarihini sergilemek için akıllara durgunluk veren metaverse mekanları yaratmada ne kadar benzersiz olduğunu gösterecek.

WAGMI Tapınağı, adını dijital para birimi ekosistemindeki popüler mantra olan "Biz Yapacağız"dan almıştır ve sakinleştirici hisler, meditasyon, doğal güzellik ve dünyayla ruhsal bağlantılar sunar. WAGMI Tapınağı, Shiba Inu'nun merkezi olmayan mirasının ve çok yönlülüğünün gerçek bir ifadesi olacak şekilde tasarlandı ve tüm bunlar Teksas'taki SXSW XR Experience'da açıklanacak.

WAGMI Tapınağı'nın Somutlaştırdığı Fırsatlar Etkinlikte Sergilenecek

HUB'lar, Metaverse içindeki etkinliğin merkez üsleridir ve kökleri her HUB'ın temasına dayanan farklı deneyimler sunar," diye açıklıyor Shiba Token Metaverse Danışmanı Sherri Cuono. “Her biri, yalnızca o merkezde deneyimlenebilecek özel ilgi çekici yerler sunuyor. Ortak nokta, etkinlikler, ticaret, özelleştirme, ifade, etkinlikler, eğitim, keşif ve daha fazlasını içeren kapsamlı dijital veya dijital artı IRL yardımcı programıdır. Kullanıcılar, SHIB: The Metaverse'te pasif gelir elde edebilecek, oyun içi kaynakları toplayabilecek, ödüller oluşturabilecek ve hatta projelerini inşa etmek ve yönetmek için kendi alanlarına sahip olabilecek.

Serginin bu yıl 10 Mart - 19 Mart tarihleri arasında gerçekleşmesi planlanıyor ve ekip, sergiyi tüm katılımcılar için ömür boyu sürecek bir deneyim haline getirmek için hazırlanıyor. Katılımcılar, WAGMI Tapınağı'nı keşfetmenin yanı sıra kendi cüzdan adreslerini oluşturmayı ve ayrıca meta veri deposunda arazi satın almayı öğrenebilirler. Shiba Inu ekibi, ilgilenen tüm katılımcılarla etkileşim kurmak için sahada olacak.

Shiba Inu Küresel İlgi Görüyor

Shiba Inu'nun bir kripto şakası olması gerekiyordu, ancak 2021'de bir ev sansasyonu haline geldiğinden beri dünyanın dört bir yanından büyük ilgi görüyor. SXSW XR Etkinliğine davet, kripto para biriminin ne kadar ilerlediğini göstermenin benzersiz yollarından biridir.

Shiba Token'in Metaverse Danışmanı Marcie Jastrow, SHIB: The Metaverse'in SXSW XR Experience'a davet edilmesi, SHIB'nin bir memecoin'den çok daha fazlası olduğunu gösteren önemli bir kilometre taşıdır" diyor. “SXSW, dünyanın en tanınmış teknoloji ve kültür konferansları arasında yer alıyor. SHIB'in SXSW 2023'teki varlığı, insanların Metaverse'ye katılmasını kolaylaştıracak.

Shiba Inu projesi, en sonuncusu endüstrinin ağır sikleti Bugatti ile olan yeni ortaklıklarla etkileyici kilometre taşları oluşturuyor. Bu kilometre taşları, ilk 15 token arasında kalmasına yardımcı oldu ve verilerimize göre bu yazı yazılırken, token son 24 saatte yüzde 8,49 artarak 0,00001036 dolara yükseldi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ