Shiba Inu ve Dogecoin gibi meme coin'lerindeki durum, Ağustos ayının ilk haftasının sonuna kadar oldukça sönük görünüyordu.

Shiba Inu ve Dogecoin gibi meme coin'lerindeki durum, Ağustos ayının ilk haftasının sonuna kadar oldukça sönük görünüyordu. Bu tür kripto para birimleri bazı büyük kayıplar yaşadı. Meme coin’ler %80'den fazla düşüş yaşadı ve kripto pazarındaki hissiyatın değişmesinden üç hafta sonra düşüş momentumunu sürdürdü.

Fiyat Artışı Geldi

Bu durum token traderlarının cesaretini kırıyordu, ancak sonunda bu tokenler için geri dönüş geldi ve daha da yükseldiler. Shiba Inu tokeni 0,0000060 dolardan 0,0000089 dolara sıçradı, bu da iki günden daha kısa bir sürede yaklaşık %50 değer artışı anlamına geliyor. Shiba Inu geliştiricilerinin, bu kripto için heyecanın bir kısmını geri kazanma çabasıyla, token arzının bir kısmını dolaşımdan kaldırma kararı, Shiba Inu üzerinde olumlu bir etki yapmış olabilir.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Bugün başka bir sıçrama gördüğümüz için bu durgunluk dönemi, yükseliş hissinin birikmesi için işe yaramış olabilir. SHIB/USD, 50 SMA'nın (sarı) H4 grafiğindeki fiyatı yakalamasının ardından bugün 0.00000935 $'a yükseldi. Bu gelişme, bugün iyi bir satın alma baskısına işaret ediyor.

Günlük grafikte, Shiba Inu'nun ilk sıçramada azalan üçgenin üzerine çıktığını ve ardından bu hareketli ortalamanın desteğe dönüştüğünü görüyoruz, bu da alıcıların bir daha fiyatın düşmesine izin vermeyeceklerini gösteriyor. SHIB/USD son iki günde fırladı ve şu anda en büyük direnç 0.000012 dolar civarında olmak üzere 0.000010 dolara doğru ilerliyor.

Alıcılar bu seviyenin üzerine çıkmayı başarırsa, daha büyük yükseliş eğilimi tekrar başlayacak. ShibaSwap DEX, geçen haftaki gecikmeden sonra bu hafta için de hafta sonu ödüllerinin dağıtılmasında bir gecikme olacağını duyurdu. Ancak bu, alıcıları durdurmuyor ve fiyat hala yükseliyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ