Shiba Inu (SHIB), birkaç borsa memecoin'i listelese de Webull'un haftalık en popüler kripto para birimlerinde 2. sırada yer alıyor.

Shiba Inu, Diğer Büyük Borsalar SHIB

Shiba Inu (SHIB), birkaç borsa memecoin'i listelese de Webull'un haftalık en popüler kripto para birimlerinde 2. sırada yer alıyor. SHIB büyük bir ilgi görüyor ve fiyat artışı için hazır olabilir.

Shiba Inu (SHIB), memecoin daha fazla yaygınlaşmaya ve yeni pazarlara girmeye devam etse de, New York merkezli çok varlıklı bir ticaret platformu olan Webull'da en popüler ikinci kripto para birimi olarak derecelendirildi.

Finansal hizmetler şirketi tarafından paylaşılan bir infografikte SHIB'in popülaritesinin yerini geçen hafta köpek temalı diğer memecoin Dogecoin (DOGE) aldı. SHIB ayrıca Bitcoin (BTC), Ether (ETH), Litecoin (LTC), Apecoin (APE), Cardano (ADA), Solana (SOL) ve Polygon'dan (MATIC) daha fazla himaye gördü.

Komisyonsuz ticaret platformu, SHIB çevresindeki yükselişi tanıyan tek borsa değil. Son zamanlarda birkaç borsa, tokeni listeleme planlarını listeledi veya açıkladı.

Bu haftanın başlarında, OK Group şirketinin Japonya şubesi olan Okcoin Japan, bir SHIB savunucusuna yanıt verirken meme parasını dikkate almayı ima etti ve SHIB'i listelemek için ülkedeki borsalara 148 gün süren ısrarlı dilekçesinin fark edildiğini belirtti.

Yanıt, memecoinin Kasım ayında BitPoint tarafından listelenmesini memnuniyetle karşılayan ve borsayı memecoini listeleyen ilk Japon borsası yapan Japon SHIB savunucuları arasında heyecan uyandırıyor.

Benzer şekilde, SHIB de bu ayın başlarında Singapur merkezli önde gelen borsa Bitcastle tarafından SHIB/USDT işlem çifti ile listelendi. Liste ayrıca, Bitcastle'ın günlük olarak borsaya giriş yapan kullanıcıları SHIB ile ödüllendirdiği bir promosyonla geldi.

SHIB Fiyatı, Büyük Bir İlginin Kazanılmasıyla Yükselebilir

Borsa listeleri yoluyla yeni pazarlara girmenin yanı sıra, SHIB ana ödeme yöntemi olarak büyük ilgi görüyor ve ekosisteminin hızla genişlediğini görüyor.

SHIB, çeşitli sektörlerden giderek artan sayıda şirket tarafından bir ödeme yöntemi olarak kabul ediliyor. Bu gruba yakın zamanda eklenenler arasında Virginia merkezli lüks otomobil satıcısı Exclusive Automotive Group ve önde gelen Alman el yapımı ayakkabı üreticisi Atheist Shoes yer alıyor.

Her iki marka da kripto ödeme ağ geçidi BitPay ile ortaklıklar yoluyla memecoini kabul ediyor.

SHIB ekosistemi ayrıca Shibarium'un  katman 2 protokolü, SHIB: metaverse'nin ve memecoin'e daha fazla fayda sağlayacak birden fazla oyunun lansmanına yaklaşmaya devam ediyor.

SHIB, bu yazı yazılırken son 24 saat içinde yüzde 2,61 düşüşle yaklaşık 0,0000091 dolardan işlem görüyor. Fiyat, geçen ay yüzde 23,5'lik bir düşüşü ve yılbaşından bugüne grafikte yüzde 72,8'lik bir düşüşü temsil ediyor. Her şeye rağmen, SHIB savunucuları, hızlı benimseme hızının ve artan sayıda kullanım durumunun şaka belirteci yakında yeni zirvelere çıkacağı konusunda iyimser.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ