Çok sayıda proje geliştirme güncellemesinin ortasında, Shiba Inu, piyasadaki en çok işlem gören kripto para birimlerinden biri haline geldi.

Shiba Inu En Çok İşlem Gören Kripto + Birçok Güncelleme – SHIB Fiyatını 1 Dolara Çıkaracak Mı?

Çok sayıda proje geliştirme güncellemesinin ortasında, Shiba Inu, piyasadaki en çok işlem gören kripto para birimlerinden biri haline geldi.
Meme parası ATH'sinin yüzde 80 altında işlem görmesine rağmen, analistler önümüzdeki boğa koşusunda 1 dolara ulaştığını gören bir canlanma bekliyor.
SHIB odaklı Twitter hesabı Shiba Inu News'e göre, köpek temalı kripto artık bir yatırım uygulaması Robinhood'un ticaretinde en çok işlem gören varlık. Robinhood'daki artış, SHIB'yi Ekim sonunda Robinhood'un ilk 5 kazanan listesine iten yakın tarihli bir fiyat artışından sonra geldi.

28 Ekim'deki resmi bir Robinhood tweet'i, SHIB'nin o hafta sırasıyla DOGE, ETH ve AVAX'ın ardından yüzde 18 tırmandığını gösterdi. O zaman, balinalar da görünüşte fiyat pompasını tahmin ettiler ve hodl yapmaya başladılar. Whale Alert'e göre, yeni bir Balina, isimsiz bir cüzdanın 43,18 milyon dolar değerinde 3,94 trilyon dolar kazanmasının ardından 3,37 trilyon SHIB'ye 37,46 milyon dolar harcadı.

Shiba Inu News ayrıca yakın zamanda SHIB'nin yüzde 200'e varan bir yanma oranına ulaştığını duyurdu. Bununla birlikte, Shibburn web sitesine göre, bu hızla düştü ve basın saatinden itibaren yüzde 57'nin biraz üzerinde. Site ayrıca dün yaklaşık 26,5 milyon SHIB'nin yakıldığını ve bugün 14 milyondan fazla SHIB'nin basın zamanı itibariyle yakıldığını belirtiyor.

SHIB yanıkları, kaynağı doğrudan azaltan Genesis adresi (Kara Delik) dahil olmak üzere toplam üç adres kullanılarak hesaplanır. Diğer ikisi, elde edilebilir anahtarları olmayan ölü cüzdanlardır. Şimdiye kadar, ağ ilk tedarikten 410 trilyon SHIB'den fazla yaktı.

Token yakma, Shiba Inu'nun deflasyonist kalmasına yardımcı olur. Genel olarak, bu yanma oranları değişkendir ve çok yüksek veya düşük olabilir. Yakmanın kıtlık yoluyla SHIB fiyatını yükseltmeye yardımcı olacağı ümidi olsa da, buna karşılık fiyatların her zaman artacağının garantisi yoktur.

Shiba Inu şu anda 0.00001097 dolardan işlem görüyor ve bu, son birkaç ayda belirlenen en önemli 0.000012 dolar fiyat noktasının biraz altında. Tokenin günlük grafiği, daha fazla fiyat artışına hazır görünen simetrik bir üçgen deseni gösteriyor. Bununla birlikte, Göreceli Güç Endeksi (RSI), tüccarların yakın zamanda SHIB'yi boğma veya boşaltma konusunda kararsız kalabileceklerini gösteriyor. Ne olursa olsun, beklenen herhangi bir kırılma, en azından ilk aşamada, piyasanın trendini takip etmesi muhtemeldir. Piyasa olumsuzsa, SHIB bir sonraki destek seviyesine 0.0000092 $'dan bakıyor olabilir.

Shiba Inu Güncellemeleri

Robinhood, artan SHIB ticaret faaliyetini gördüğünden, diğer platformlar farklı bir hikaye anlatabilir. Yakın tarihli bir rapora göre, birkaç balina, çoğu FTX'ten olmak üzere yaklaşık 1,5 trilyon SHIB taşıdı. Bu, FTX'in tüm para çekme işlemlerini işlem başına 1.000 ABD Doları ile sınırlandırmasından önce oldu.

Shiba Inu geliştiricisi Shytoshi Kusama, birkaç Shiba ekosistem haberi ve güncellemesi daha sağladı. Yakın tarihli bir gönderide Kusama, dünya çapında oyuncular tarafından 250.000'den fazla kez indirildiğini kaydettiği kart tabanlı bir mobil oyun olan Shiba Eternity için resmi bir oyuncu rehberini ve bilgisini duyurdu. Kusama ayrıca, “anlatıya hayat veren birçok benzersiz görüntü” içeren bir NFT düşüşünü de duyurdu. Fiyatlar .001E (1$) ile 1000E arasında değişmektedir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ