Shiba Inu'nun geliştirici ekibi, daha önce Twitter'da Bugatti Group ile olan ortaklığından bahsetmişti.

Shiba Inu, Endüstrinin Ağır Sikleti Bugatti İle Ortak Oldu - SHIB

Shiba Inu'nun geliştirici ekibi, daha önce Twitter'da Bugatti Group ile olan ortaklığından bahsetmişti. Buggati Group ünlü bir çanta, valiz, iş çantası ve sıhhi ürünler üreticisidir. Shiba Inu gelecekte daha fazla ayrıntı açıklayacak.

Dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi Shiba Inu (SHIB) bir süredir haberlerde yer almaya devam ediyor ve son zamanlarda oldukça iyi miktarda balina faaliyetine tanık oldu. Shiba Inu, son zamanlarda SHIB kripto para birimine olan ilginin yanı sıra bazı önemli ortaklıklar da kuruyor.

Son gelişmeye göre, Shiba Inu'nun Montreal merkezli premium marka BuBugatti Group ile el ele verdiği bildiriliyor. Buggati Group ünlü bir çanta, valiz, iş çantası ve sıhhi ürünler üreticisidir. 1940'lardan beri bu işin içindeler ve "olağanüstü tasarımlar ve üstün malzemeler" sunmalarıyla ünlüler.

Shiba Inu'nun arkasındaki ekip kısa süre önce bu duyuruyu resmi Twitter tanıtıcısı aracılığıyla paylaştı.
Ayrıca Bugatti Group, son zamanlarda kendi misli olmayan token (NFT) koleksiyonunun lansmanını çevreleyen son çılgınlığa da atladı. Duyuru kapsamında Bugatti Group Genesis NFT Koleksiyonunu tanıttılar. Bu NFT koleksiyonunun sahipleri, özel sosyal medya kanalları gibi özel avantajların yanı sıra gelecekteki indirimler ve satın almalar için indirimler elde eder.

Şu anda, bu ortaklığın detayları yetersiz. Ancak Shiba Inu, üzerinde özelleştirilmiş bir Shiba Inu bulunan bir el çantasının kısa bir video klibini yayınladı. Ortaklığın amacı ise şimdilik net değil. Bu, Shiba Inu'nun bir başka ortaklığı ve pazardaki iki yıllık varlığı düşünüldüğünde hızlı bir ortaklık.

Shibarium Etrafında Konuşmalar

Şu anda kripto piyasası, Shiba Inu'nun Layer-2 ölçeklenebilirlik çözümü Shibarium'un piyasaya sürülmesiyle oldukça hareketli. Bu lansman ayrıca geçen yılın 2022'sinin büyük bir bölümünde alay konusu oldu.

En son gelişmede Shiba Inu geliştiricileri, Shibarium ağındaki tüm işlemlerin $SHIB yakacağını ve gaz ödemeleri için Shibarium'un yerel kripto parası $BONE'u kullanacağını doğruladı. Geçen hafta sonu 7 Ocak'ta yapılan resmi bir güncellemede, Shibarium Network'ün resmi Twitter hesabı şunları kaydetti:

Son gönderimizde herkese BONE'nin Shibarium'da çalışabilirlik için gerekli gaz tokeni olarak hizmet ettiğini hatırlatmak isterken, şimdi ayrıca her #Shibarium işleminin SHIB'i yakacağını da resmi olarak duyurmak istiyoruz. Şu anda teslimata odaklandık, lütfen ek bilgiler için ve beta lansmanımıza yaklaşırken bizi takip etmeye devam edin.

Bu, $SHIB madeni paralarının yakılması ve $BONE'un gaz ücreti olarak kullanılması konusunda oldukça kafa karışıklığı olduğu için ortaya çıkıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ