İlginç bir şekilde, Polygon (MATIK) ve Shiba Inu, piyasa değerine göre ilk on arasında değiller, ancak Certik Web3 güvenlik lider tablosunun zirvesinde yer alıyorlar.

Shiba Inu, Ethereum Tabanlı Ölçekleme Çözümü Polygon

İlginç bir şekilde, Polygon (MATIK) ve Shiba Inu, piyasa değerine göre ilk on arasında değiller, ancak Certik Web3 güvenlik lider tablosunun zirvesinde yer alıyorlar.
Bununla birlikte, Shiba Inu fiyatı geçtiğimiz yıl yüzde 64 düşerek raporlama sırasında 0.00001012 dolar civarında işlem görüyor.
Gelişen bir meme dijital para ekosistemi olan Shiba Inu, akıllı bir blok zinciri güvenlik firması olan Certik tarafından oluşturulan Web3 güvenlik lider panosunda ikinci sırayı aldı. Certik Web3 güvenlik lider tablosuna göre, Shiba Inu'nun güven puanı 93'tür. Listenin başında, olası 100 üzerinden 95'lik bir güven puanı ile MATIC tokenlerini kullanan bir Ethererum ölçeklendirme altyapısı olan Polygon yer almaktadır.
Bununla birlikte, Shiba Inu fiyatı geçtiğimiz yıl yüzde 64 düşerek raporlama sırasında 0.00001012 dolar civarında işlem görüyor. Mem dijital paranın piyasa değeri 5.978.411.111 dolar ve 24 saatlik işlem hacmi 154.389.228 dolar.
Öte yandan, Polygon'un (MATIC) fiyatı geçen yıla göre yüzde 41'in üzerinde düşüşle 0,868989 dolar civarında işlem görüyor. Özellikle, Polygon'un piyasa değeri 6.467.224.250$ ve 24 saatlik işlem hacmi 414.132.731$'dır.
İlginç bir şekilde, Polygon (MATIC) ve Shiba Inu, piyasa değerine göre ilk on arasında değiller, ancak Certik Web3 güvenlik lider panosunun tepesindeler.

Shiba Inu Gelişen Ekosistem

Shiba Inu ekosistemi bir şaka olarak başladı ancak en prestijli blockchain ekosistemlerinden biri haline geldi. Ayrıca Shiba Inu, çeşitli sosyal medya platformlarında canlı çevrimiçi topluluklarla gurur duyuyor.

Ethplorer.io tarafından sağlanan piyasa verilerine göre, Shiba Inu'nun 1.225.852 hodler'ı var ve Binance kripto para borsası yaklaşık yüzde 3.98'e sahip.

Shiba Inu hala esas olarak spekülasyon ve değer transferi için kullanılan bir mem parası olarak görülse de, geliştiriciler Shib ekosisteminin üzerine DeFi platformları inşa ediyor.

Örneğin, Shiba Inu ekibi, LEASH ve BONE adlı iki yeni token ile Shibaswap adlı merkezi olmayan bir değişim başlattı. LEASH, Shibaswap'ta teşvikler sunmak için kullanılan kıt bir tedarik tokenidir. BONE, sahiplerinin Doggy DAO'daki tekliflere oy vermeleri için yönetişim belirtecidir.

Mem dijital para, bir yıldan daha kısa bir sürede elde edilen +150.000.000 yüzde kazançla kendini pazarlıyor. Bununla birlikte, kripto varlığı öncelikle spekülasyon amacıyla kullanıldığından, son birkaç ay içinde büyük düzeltmeler kaydetti.

“Uluslararası tanınırlığı ve meşru faydası arasında SHIB binlerce kez yükseldi ve erişimini sürekli genişletiyor. SHIB, tescilli DEX'imiz olan ShibaSwap'ta listelenen ve teşvik edilen ilk şirkettir, ”diye yazıyor şirketin resmi web sitesinde.

İleriye dönük olarak, Shiba Inu topluluğu, özellikle Web3 saldırılarının önemli ölçüde keskin bir artış yaşadığı şu anda, daha fazla değer ve popülerlik kazanarak Certik'in mükemmel derecesinden faydalanacak gibi görünüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ