Bir hizmet olarak blok zinciri çözümleri şirketi olan NowNodes, Shibarium ana ağ lansmanı için devam eden hazırlıklarını duyurdu.

Shiba Inu Fiyatını Patlatacak Gelişme

Bir hizmet olarak blok zinciri çözümleri şirketi olan NowNodes, Shibarium ana ağ lansmanı için devam eden hazırlıklarını duyurdu. Şirket, gerekli tüm araçları topladı ve geliştiriciler için Shibarium blok zincirine özel erişim sunan bir kılavuz hazırladı. Bu hareket, NowNodes'un Shibarium tam node entegrasyonu için platformun popülerliğini gösteren 300'den fazla kurumsal talep almasından sonra geldi.

Geliştiriciler, yakın zamanda yayınlanan beta sürümünü geliştirmeye devam etmeleri için teşvik edildi. İlgili geliştiriciler için sağlanan yol haritası, BONE tokenlarını kullanarak akıllı sözleşmeler yazmak, derlemek ve dağıtmak için ortamın ayarlanmasını içeriyor. NowNodes, Bitcoin, Ethereum, Dogecoin ve BSC dahil olmak üzere 60'tan fazla blockchain ağından 1000'den fazla tokene erişim sağlayan, hızlı, uygun maliyetli ve güvenilir yüksek kaliteli bir altyapı sunduğunu iddia ediyor.

Shibarium Benimseme SHIB Ekosistemine Güç Vermeyi Amaçlıyor

NowNodes, Ledger, Swapzone ve Atomic Wallet ile birlikte Shibarium blok zincirini destekleyen kripto varlıklarının büyüyen listesinden biridir.

Şirket, Shibarium'u daha fazla kişinin geliştirmesinin önemini vurgulayarak, "ne kadar çok kullanım durumu olursa, kitlesel benimseme o kadar yakın olur. Bu nedenle, Shibarium'u destekleyen artan sayıda dApp'ler ve DeFi platformları, SHIB ekosistemini güçlendirecek." açıklamasında  bulunuyor.

Amaç, kripto cüzdanlarını, borsaları ve diğer platformları Shibarium'u benimsemeye teşvik ederek topluluğu gelecekteki gelişmeler ve yayınlar hakkında güncel tutmak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ