SHIB ekibi tarafından "metaverse SHIB"i karşılamak için yeni bir slogan tanıtıldı.

Shiba Inu: Geliştiriciler SHIB Meta Evrenini Yeni Sloganla Açıklıyor - Bu Fiyatları 0,001 Dolara Çıkaracak Mı?

SHIB ekibi tarafından "metaverse SHIB"i karşılamak için yeni bir slogan tanıtıldı. 12 Mart'ta çıkması beklenen bir metaverse paneli var.

SHIB topluluğu, tüm projeyi bir meme ürününden ziyade teknik bir düzeye yükseltmesi beklendiği için yaklaşan "SHIB the metaverse" projesiyle çok heyecanlandı. En son raporda, Shiba Inu ekibi tarafından ilginç bir slogan ortaya atıldı - "Bu Bir Meme Değil - Bu Bir Hareket." Bu, SXSW katında tanıtıldıktan sonra projenin baş geliştiricisi Shytoshi Kusama tarafından tweetlendi. Kusama, dört etiketli bir resim yükledi – “#SXSW23 #Shibthemetaverse #shibarium #metaverse,” ve Marcie Jastrow ve Sherri Cuono'yu etiketledi.

Yeni slogan, SXSW'nin lansmanının ve "Shib the metaverse" in tanıtımının sektörde büyük ölçüde devrim yaratabileceğine inanan SHIB ordusunu heyecanlandırdı. Buna ek olarak, 11 Mart'ta planlanan bir Happy Hour etkinliği, Shiba Inu token hesabı tarafından tweetlendi.

Özel bir Metaverse #HappyHour 11 Mart'ta @sxsw 2023'te geliyor Shiba Inu ve Departure Lounge, sizi basın gününü bitirmek ve bu hafta sonu SXSW Interactive pistini başlatmak için indirimli içki saatinde bize katılmaya davet ediyor!

Metaverse Paneli Duyurusu

SXSW web sitesi ayrıca 12 Mart 2023'te saat 10:00 CST'de başlaması beklenen bir metaverse panelinin duyurusunu yaptı. Panel, V.a.l.i.s.'den Peter Martin'i içeriyor. + 0.Xyz, The Third Floor, Inc.'den Chris Edwards, The Third Floor, Inc.'den Connor Murphy ve Shiba Inu Coin'den Marcie Jastrow.

Duyuruya göre, bazı cesur sanatçılar ve girişimciler daha küçük ölçekte bazı olasılıklar tasavvur ederken, teknoloji devleri ve blockchain guruları tarafından devasa ve açık bir metaverse için yapı taşı yerleştirildi.

Duyuru ayrıca ikonik sanal emlak, VIP üyeler için çevrimiçi bir oyun alanı ve metaverse taşıma cihazlarının öncüler tarafından tasarlandığından da bahsediyor.

Bu panelde, Metaverse deneyimlerini mevcut teknolojilerle yazmanın yaratıcı ve teknik sürecini inceleyeceğiz. Kalıcı dünyalar, gelişmiş görselleştirme ve sanal üretim iş akışları kullanılarak nasıl tasarlanıyor ve inşa ediliyor? Metaverse için zorlayıcı içerik oluşturmak için ana akımın önünde bu örneklerden ne öğrenebiliriz?

Shiba Inu, 0,001 $'a Ulaşmak İçin Daha Fazla Sıfır "Öldürebilir" Mi?

Kısa bir süre önce, Shiba Inu'nun kurucusu Ryoshi tarafından önerilen katman-2 çözümlerinin herkese açık beta sürümünün bu hafta piyasaya sürüleceği duyurulmuştu. Ayrıca, Shibarium platformuna katkıda bulunmak isteyenler için yayınlanan bir giriş formu büyük bir başarı gördü.

Raporlara göre binlerce proje Shibarium üzerine inşa etmek için ilgi gösterdi. Hatta formları dolduranlar hakkında bir fikir edinmek için kaç kişinin katıldığını öğrenmek için bir anket yapıldı. Daha sonra 1417 kişinin oy kullandığı ve bunun içinden 632 kişinin portal açıldıktan sadece bir gün sonra formu doldurduğu gözlemlendi.

Son faaliyetler, Shiba Inu'nun 0,001 dolardan işlem yapmak için bazı sıfırları “öldürüp öldüremeyeceği” sorusunu gündeme getiriyor. Shiba Inu son yedi günde yüzde 10 düştü ve şu anda 0,00001 dolardan işlem görüyor. Ancak fiyat son 24 saatte yüzde 1,64 arttı. Varlık, tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 0,000086 $'dan hala yüzde 84 aşağıda. Buradan, kısa vadede 0,001 dolara ulaşmanın pek olası olmadığı açıktır. Bununla birlikte, kripto piyasasının gelecekte ne kadar ileri gidebileceği düşünüldüğünde, uzun vadede 0,001 doları vurmak zor değil.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ