Shiba Inu geliştiricisi Kaaldhairya, ödül kazanma özelliğine sahip Shiba Inu Burn Portal'ın devam eden gelişimini açıkladı.

Shiba Inu geliştiricisi Kaaldhairya, ödül kazanma özelliğine sahip Shiba Inu Burn Portal'ın devam eden gelişimini açıkladı.Geliştirici, geliştirme ekibinin Shiba Inu topluluğunun yararına daha fazla çözüm ortaya çıkarmak için çalıştığını ekledi.

Shiba Inu geliştiricileri, büyük ve önemli yanıklar arzulayan Shiba Inu topluluğuna yeni çözümler getirmek için hararetle çalışıyorlar. Tepki olarak, Shuba Inu için çalışan geliştiricilerden Kaaldhairya, gelecek projeler hakkında bilgi verdi.

Yakın tarihli bir tweet'te Shiba Inu geliştiricisi, ödüllerin kazanılmasını sağlayacak bir yakma portalı geliştirmek için çalışmaların sürdüğünü söyledi. Diğer projeler arasında şu anda Alfa'da olan ve yakında Beta'ya geçecek olan SHIBARIUM, SHI ve SHIBASWAP 2.0 yer alıyor. Geliştirici ayrıca Metaverse arazi satışı etkinliği ve diğer birçok proje üzerinde çalışıyor.

Shiba Inu Burn Portal Ödüllerle Geliyor

SHIB Binance AMA sırasında sağlanan bilgilere göre, SHIB Burn Portalı hala geliştirme aşamasında. SHIB Burn Portal için resmi bir çıkış tarihi bulunmamakla birlikte, yavaş yavaş son aşamalarına giriyor. Artık LaalDhairya, Burn Portal'daki çalışmayı onayladığına göre," Shiba Inu ekibinin geliştirme konusunda stratejik ve kasıtlı olduğunu gösteriyor. Ayrıca gelişme, SHIb yakan herkesin karşılığında ödül alacağı anlamına geliyor. Sonuç olarak, birçok insan ödüle çekilecek, dolayısıyla daha fazla SHIB Yanığı üretecek.

Burn Portal'daki ilk haberler Şubat ayında Shiba AMA sırasındaydı. O sırada, raporlar Shiba Inu Burn Portal'ın ShibaSwap 2.0'ın bir parçası olacağını belirtti.

Kaaldhairya'nın son tweet'leri aracılığıyla geliştirici, ShibaSwap V2'nin geliştirilmesinin yeni kazanç fırsatları içerdiğini doğruladı. Ayrıca ShibaSwap V2, yeni bir UX ve UI tasarımına sahiptir. Öte yandan Metaverse arazi satış etkinliği de yakında gerçekleşiyor.

Yürütülen birkaç projeye ek olarak Kaaldhairya, henüz ifşa edemeyeceği “birçok başka proje” olduğunu söyledi. Şimdi, Shiba Inu topluluğu, ekosistemin gelecekte sunacağı gizemli projeleri bekliyor ve sabırsızlıkla bekliyor.

Shiba Inu'nun Zaman İçindeki Performansı

Shiba Inu haberleri vermeye devam ediyor ve Bitcoin of America, kripto hayranları arasındaki popülaritesini tanıdı. Shiba Inu tokeni, Dogecoin'in geçen ay eklenmesinin ardından Bitcoin of America'nın Bitcoin ATM makinelerine (BTM'ler) yapılan en son eklemedir. Shiba Inu madeni paraları artık dahil olan tüm Bitcoin of America ATM makinelerinde mevcuttur. Sanal para birimi değişimi, 31 eyalette 1.800'den fazla BTM'ye sahiptir ve BTC, LTC ve ETH seçenekleri sunar.

Shiba Inu tanıtıldığında, birçok insan kripto para birimini hafife aldı. Birçoğu, onu işleyen bir kripto para birimi olarak tanıyamadı. Bununla birlikte, token 2020'de dramatik bir artış yaşadı ve kripto atırımcılarının dikkatini çekti. Görünüşe göre SHIB, özellikle stratejik yakımı ile daha fazla kripto para birimini sollamaya devam edecek.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ