Shiba Inu topluluğu, SHIB tokenlarını dolaşım kaynağından düzenli olarak çıkarmaya devam ediyor.

Shiba Inu Hayranları İçin Sevindiren Gelişme – Boğa Koşusu mu Geliyor?

Son 24 saat içinde, büyük Shiba Inu miktarı ölü cüzdanlara aktarıldı. Ancak Çarşamba gününden beri SHIB %6'dan fazla kaybettikten sonra 0.000010$ aralığında işlem görüyor.

Shiba Inu (SHIB) İçin Olumlu Gelişme

Shiba Inu'nun fiyatına bir sıfır daha ekleme durumu var. SHIB yakma oranı yaklaşık %390 arttı.

İzleme platformu Shibburn tarafından paylaşılan verilere göre, son 24 saat içinde SHIB topluluğu 4.846.823 SHIB'den kurtuldu ve böylece yakın zamanda yayınlanan bir tweet'e göre token yakma oranını %384 artırdı.

Bununla birlikte, geçen hafta boyunca, Shiba Inu'nun token yakım oranının birkaç kez %1.000'den fazla artmasına rağmen, toplam yakılan SHIB miktarı arzulanandan çok uzakta: yalnızca 21.184.222 SHIB. Bu, bir önceki haftaya göre %93,48 daha küçük.

SHIB ekibi kendi soğuk cüzdanını oluşturmak için çalışıyor. Shiba Inu ekibinin SHIB için özelleştirilmiş bir soğuk cüzdan geliştirdiğine dair haberler yayıldı. Şimdi Shiba Inu, önde gelen kripto borsası Huobi ve akıllı sözleşmelerle ilgilenen blockchain platformu CertiK ile bir AMA ("bana bir şey sor") oturumu düzenliyor. SHIB Discord kaynağına göre hamleler bu şirketlerle bir ortaklık ve işbirliği sonucunu doğurabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ