CNBC, Dogecoin ve Shiba Inu üstünlüğü tartışmasına daldı.

Shiba Inu Hollywood

CNBC, Dogecoin ve Shiba Inu üstünlüğü tartışmasına daldı. Shiba Inu artık Hollywood'da fark edilirken, DOGE'u geçmek an meselesi olabilir.

Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB) dahil olmak üzere en önde gelen iki memecoin arasındaki üstünlük mücadelesi, şu anda ana akım medya tarafından tanımlanan çok önemli bir hale dönüşüyor. Shib Ordusu üyelerini sevindirebilecek yakın tarihli bir hareketle, üst düzey medya kuruluşu CNBC tartışmaya daldı ve SHIB'nin Dogecoin'i geride bırakma potansiyeline sahip olduğuna, ancak uzun vadede sahip olduğuna dikkat çeken bir karar verdi.

Dogecoin, sektördeki ilk dijital para birimlerinden biridir ve piyasa değerine göre açık ara en büyük memecoindir. Mevcut kasvetli piyasa görünümünün yanı sıra Dogecoin, 11,69 milyar dolarlık piyasa değeriyle 0,08411 dolarlık bir fiyatla el değiştiriyor. Öte yandan Shiba Inu, 0,00001063 $'lık bir fiyattan işlem görüyor ve piyasa değeri yaklaşık 6,29 milyar $ değerinde.

Her iki dijital para birimine de rehberlik eden temeller, kripto ve Web 3.0 ekosistemi için eğlenceli bir belirteç görevi görse de, bunların doğal kullanım durumları artık kademeli olarak genişliyor. Her iki memecoin de artık dünyanın her yerindeki farklı tüccarlar tarafından bir ödeme aracı olarak gösteriliyor ve bu nedenle, bireysel meşruiyetlerine güven veriyor.

Shiba Inu: Yardımcı Program ve İlgili Çekiş Gücü

Bir memecoin olarak, Shiba Inu'nun erişim alanı söz konusu olduğunda Dogecoin'i geride bıraktığına şüphe yok. Daha genç jeton, ağını sadece bir ödeme jetonu olmanın normal etiketinden çıkardı ve yalnızca bulunan veya iddialı kripto projeleriyle ilişkilendirilen iki önemli yenilik başlattı.

Bunlar, Shib The Metaverse adlı metaverse girişimini ve Ethereum blok zinciri üzerine kurulu Layer-2 blok zinciri protokolü Shibarium'u içerir. Shiba Inu Metaverse danışmanı Marcie Jastrow'a göre, Shib The Metaverse, her iki yenilik de farklı bir ivmeyle kayda değer bir şekilde ilerliyor ve Hollywood'un en önemli şahsiyetlerinin dikkatini çekiyor.

15-19 Nisan tarihleri arasında Las Vegas'ta düzenlenen ve yakın zamanda tamamlanan Ulusal Yayıncılar Birliği'nde (NAB) yer alan Jastrow'a göre, Hollywood gazilerinin metaverse projesine olan ilgisi artıyor ve Shibarium'un bu projeye nasıl yardımcı olabileceğini vurguladı. bu geçmek için.

Shibarium ile Shiba Inu, artık gelişmekte olan Web 3.0 dünyasının altyapısını ileriye götürmeye yardımcı olan, endüstrideki önde gelen protokollerden biri olarak kabul ediliyor.

Shibarium ek DApp'ler getirecek ve kapsayıcı yardımcı program, Shibarium protokolünde gerçekleştirilen işlemlere dayalı olarak yakılacak olan bir dijital varlık olarak SHIB'nin yeniden değerlendirilmesine yardımcı olacaktır.

Elon Musk'ın Etki Faktörü

SHIB'in DOGE'u geride bırakma potansiyelinin doğrulanması, bir tehdit olarak kabul edilebilecek bir şeye, Elon Musk'ın etkisine sahiptir. DOGE, Milyarder'in favorisi olmaya devam ederken, SHIB aynı zamanda teknoloji ve sosyal medya patronunun abartılı reklamlarından ve promosyonlarından da büyük ölçüde yararlanıyor.

Her iki dijital para biriminin de yakın gelecekte fiyatlarının patlaması beklenirken, SHIB piyasa değerinin DOGE'ninkini geçmesini bekleyebiliriz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ