Binance borsası, Shiba Inu tokeni üzerinde yükseliş hareketi yaparak 36 milyon $ değerinde SHIB işlemi yapıyor ve stake ediyor.

Shiba Inu İçin Boğa: Binance, 36 Milyon $ Değerinde 4 Trilyon SHIB Hissesi Aldı – Fiyatı 0,20 $

Binance borsası, Shiba Inu tokeni üzerinde yükseliş hareketi yaparak 36 milyon $ değerinde SHIB işlemi yapıyor ve stake ediyor.
Analistler, hafif düşüş yönündeki baskıya rağmen Shiba Inu için 2023'te son derece olumlu bir görünüm sürdürüyor

Yeni yıl, Shiba Inu'nun 2023'ün en umut verici memecoin'lerinden biri olarak öne çıkmasıyla gelişiyor. Memecoin, kısa süre önce 36 milyon dolarlık şaşırtıcı bir SHIB hissesi alan lider kripto borsası Binance'in ilgisini çekti.

Popüler Twitter balina izleme hesabı "WhaleAlert" tarafından yakın zamanda atılan bazı tweet'lerde belirtildiği gibi, Binance'in 4 milyon Shiba Inu'yu bilinmeyen bir kripto para birimi cüzdanına taşıdığı bildirildi. İşlem, bu yıl Shiba Inu için bir balina hesabı tarafından yapılan en büyük işlemlerden biri.

Shibburn tarafından açıklandığı üzere, 36 milyon dolarlık SHIB daha sonra Binance borsası tarafından stake edildi.

Shiba Inu'nun token yakımlarını takip etmeye adanmış bir platform olan Shibburn, harekete çok dikkat etti ve Binance'in DEX borsası ShibaSwap'te tam olarak 4 milyon Shiba Inu stake ettiğini açıkladı.

Binance, tokenleri stake etmeden önce ayrıca 116.231.611$ değerinde bir Shib işlemi gerçekleştirmişti. Tokenler önce stake edildi ve kısa bir süre sonra kripto borsası tarafından kaldırıldı.


Satın alma, tokenin genel dolaşımdaki arzını azalttığından, işlem özellikle Shiba Inu için yükseliş gösteriyor. Ağdan ne kadar çok SHIB jetonu çıkarılırsa, arz o kadar az olur ve daha da kıt hale geldiği için varlığa olan talep o kadar yüksek olur.

Binance, Shiba Inu Tokenini 0,20 Dolara Çıkarabilir M?

Binance'in işlemi, memecoini piyasa oyuncuları tarafından tahmin edilen 0,20 $ fiyat seviyesine çıkarmasa da, Shib'in bundan sonra nereye gideceğini zaman gösterecek.

Stake edilen SHIB tokenleri piyasadan yalnızca geçici olarak çıkarıldı, bu nedenle Binance'in bir sonraki hamlesinin ne olacağı kesin değil. Ancak bu arada işlemler, borsanın piyasanın yükseliş tarafında olduğunu ima ediyor.

Analist Changelly'nin belirttiği gibi, 2023'te Shiba Inu için yakın vadeli fiyat tahminlerinin 0,0000088391 $ olduğunu da belirtmekte fayda var. Analist, tahminlerin Shiba Inu'nun 2022'nin başındaki fiyat istikrarsızlığından etkilendiğini açıkladı.

Kripto para birimi uzmanları, yılın ilerleyen zamanlarında Shiba Inu için minimum ve maksimum fiyatların sırasıyla 0,0000080792$ ve 0,0000090891$'a çıkabileceğini tahmin ediyor.

Rapor zamanında, Shiba Inu, son 24 saatte kayıpların %5,2'ye yükselmesinin ardından 0,000008757 $ değerinde bir fiyatla değerlendi.

Bu arada, son 24 saatte yakılan toplam 17.120.687 SHIB tokeni ile Shib yakma işlemi devam ediyor. Yakma oranı şimdi %46,44 arttı ve Shib'in dolaşımdaki arzı 589.615.521.307.469 SHIB'ye ulaştı.

Shiba Inu'nun yanma oranı artmaya devam ederken, arz büyük ölçüde düşecek ve SHIB'e olan talep önümüzdeki birkaç ay içinde hızla artmaya hazırlanıyor. sonuç olarak pazar yeni ellerin devreye girdiğini görebilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ