Shiba Inu topluluğu tarafından en çok beklenen gelişme, SHIB'yi muhtemelen ilk on kripto listesine sokabilecek Metaverse'dir.

Shiba Inu İçin Büyük Gelişmeler Devam Ediyor: SHIB Yakında Dogecoin


Shiba Inu topluluğu tarafından en çok beklenen gelişme, SHIB'yi muhtemelen ilk on kripto listesine sokabilecek Metaverse'dir.
Shiba Inu geliştiricileri ayrıca tüm ekosistemi yepyeni bir seviyeye yükseltebilecek bir Metaverse projesi üzerinde çalışıyor.

2021'deki devasa kripto boğa koşusu sırasında, yatırımcıların favorisi haline gelen iki mem-coin şüphesiz Dogecoin ve Shiba Inu idi. Her iki kripto para da 2022'deki daha geniş kripto piyasası satışlarının ortasında güçlü bir düzeltmeyle karşı karşıya kalırken, Shiba Inu ekosistemde bazı güçlü gelişmelerle devam etti.

Şu anda Dogecoin (DOGE), dünyanın en büyük kripto parası olarak hala Shiba Inu'dan (SHIB) önce geliyor ve ilk on kripto para listesinde yer alıyor. Dokuzuncu sırada, Dogecoin 9,7 milyar dolarlık piyasa değerine sahipken, Shiba Inu 6,03 milyar dolarlık piyasa değeri ile 15. sırada yer alıyor. Bu nedenle DOGE, Shiba Inu'dan açıkça yüzde 50 daha değerlidir.

Ancak Shiba Inu geliştiricileri, ekosisteme yeni özellikler getirmek ve onu sağlam hale getirmek için yeterince sıkı çalışıyor. Söylentiler, Shiba Inu'nun sonunda merdiveni tırmanacağı ve bir noktada Dogecoin'i geçerek kripto dünyasının önde gelen meme parası olacağı yönünde.

Shiba Inu ekosisteminde gerçekleşen ve SHIB'i ilk on sıraya taşımaya ve sonunda Dogecoin'i geçmeye yardımcı olabilecek bazı önemli gelişmelere bir göz atalım.

Shiba Inu'nun Katman-2 Ölçeklenebilirlik Platformu Shibarium

Shibarium, Shiba Inu için yakında çıkacak ve en çok beklenen Layer-2 ölçeklenebilirlik platformudur. Nihai hedef, gaz maliyetlerini düşürürken Ethereum'daki işlem hızlarını düşürmektir. Shibarium, işlem yükünü Ethereum'dan uzaklaştırmaya ve böylece daha fazla tıkanıklık olasılığını azaltmaya çalışıyor.

Shiba Inu, Shibarium'un lansmanının DEX'ler, Metaverse gibi yeni nesil kripto çözümlerinin yanı sıra blockchain oyunlarına da hitap edeceğinden emin. Ancak, Shibarium'un lansmanı geçmişte birçok gecikme yaşadı.

Ancak şehirdeki en son haberler, baş geliştirici Shytoshi Kusama tarafından onaylandığı üzere Shibarium Beta sürümünün bu hafta çıkacağı yönünde. Ancak Kusama, beta aşamasında mevcut olan belirteçlerin yalnızca test amaçlı olduğu konusunda uyardı. Bu nedenle, yatırımcılar ana ağ lansmanına kadar bu projeye yatırım yapmaktan kaçınmalıdır. Ayrıca yatırımcılardan şu anda kripto pazarında dolaşan sahte Shibarium tokenleri konusunda dikkatli olmalarını istedi.

Metaevreni SHIB

Bu, geliştiricilerin gelişmekte olan Metaverse pazarında bir adım atmaya çalıştıkları bir başka önemli gelişmedir. "SHIB the metaverse" projesi sadece başka bir mem ürünü değil, projeyi tamamen yeni bir seviyeye yükseltecek gibi görünüyor.

Projenin lansmanında, Shiba Inu ekibi ilginç bir slogan "It's Not a Meme -It's A Movement" açıkladı. SHIB the Metaverse projesinde ikonik sanal emlak, VIP üyeler için çevrimiçi bir oyun alanı ve metaverse taşıma cihazları yer alacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ