Kripto para dünyasında meme coin Shiba Inu ilk 10 içerisinde olunca bu kripto para birimi ile ilgili olarak gelişmelerin de ardı arkası kesilmiyor.

Kripto para dünyasında meme coin Shiba Inu ilk 10 içerisinde olunca bu kripto para birimi ile ilgili olarak gelişmelerin de ardı arkası kesilmiyor. Yaşanan her gelişme açıkçası SHIB yatırımcılarının coşkuya kapılmasına neden oluyor ve piyasada bir hareketlilik meydana geliyor.

Son gelişmelerden biri ise Ethereum ağındaki en büyük balinalardan biri olarak bilinen Tsunade’in hamlesi oldu. WhaleStats tarafından yapılan açıklamaya göre Tsunade 2.3 milyon dolar değerinde 86.8 milyar Shiba Inu satın aldı.

Satın alınan miktar devasa bir rakam. Bu rakam aynı zamanda bu balinayı Shiba Inu’da da bir balina yapıyor. İlginç olan ise Tsunade’in daha önce de SHIB alımları yapmış olması.

Tsunade’in elinde şu anda 2 trilyon adet SHIB bulunuyor. Bu SHIB’lerin toplam değeri ise yaklaşık 50 milyon dolara karşılık geliyor.

Shiba Inu’nun bir token yakma politikası izlediği görülüyor. Arzı azaltma çabalarının bir yansıması olarak bu hamlelerin fiyata olumlu yansıyacağı ifade ediliyor.

Shiba Inu’nun token yakmalarını paylaşan Shibaburn geçtiğimiz günlerde bir paylaşımda bulunarak 95 milyon Shiba Inu’nun ölü cüzdan adreslerine bağlandığını ve kalıcı olarak dolaşımdan kaldırıldığını vurgulamıştı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ