Shiba Inu Metaverse hamlesini başlatınca piyasada bu meme coin’e yönelik olarak bir hype yani coşku durumu ortaya çıktı.

Shiba Inu İçin Holder Etkinliği Ne Anlama Geliyor?

Shiba Inu Metaverse hamlesini başlatınca piyasada bu meme coin’e yönelik olarak bir hype yani coşku durumu ortaya çıktı. Tabi bu coşku durumunun Bitcoin’de yaşanan sert düşüş sonrası yerini bir miktar hüzne bıraktığını belirtelim. Ancak merak etmeyin! Bu hüzün dalgası çok sürmeyecek.

Shiba Inu’nun Metaverse projesinde yer alan arazı satışlarının ilk etkinliğinden sonra ikinci etkinlik de bilindiği üzere Nisan ayında yapıldı. Holder Etkinliği’nin ardından biz de bu etkinliğin Shiba Inu projesi için ne anlama geleceğini yorumlamaya çalıştık.

Holder etkinliği Shiba Inu projesinin geliştiricileri açısından projenin ne kadar canlı tutulduğuna yönelik bir örnek oluşturuyor. Böylelikle yatırımcılar projenin bir çöp olmadığının açıkça farkında oluyorlar.

Yatırımcılar açısından bakıldığında ise projeye yönelik olarak güven duygusunun ne kadar öne çıkarıldığını söyleyebilmek mümkün. Böylelikle her bir aşama yeni bir yatırımcı dalgasının açığa çıkmasını tetikliyor.

Kripto para piyasası açısından bakıldığında ise Shiba Inu projesi etrafında oluşan coşku piyasaya önemli ölçüde hareket getirmeye yardımcı oluyor. Böylece piyasanın temellerinin daha fazla sağlamlaştığı gerçeği ile de yüzleşmiş oluyoruz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ