Shiba Inu (SHIB) sahipleri, %80'i kayıp yaşadığı için yeniden düşünme aşamasında olabilir.

IntoTheBlock verileri sayesinde bilindiği gibi, çoğu SHIB yatırımcısı, ortalama beşte dördü, varlıklarında kayıp yaşıyor. Verilere inanılacak olursa, tüm Shiba Inu token adres sahiplerinin %80'inin şu anda "parası tükendi". Bu, üzerlerinde yoğunlaşmış 497 trilyon token ile 991.440 adrese eşittir, bu da 4.4 milyar dolara karşılık geliyor.

Shiba Inu İçin Alarm

Şu anda Shiba Inu tokeni, zarar eden adreslerin karlı olanlara oranı açısından en büyük kripto para birimleri arasında altıncı sırada yer alıyor. Açık bir örnek vermek gerekirse, 5,19 milyar dolarlık piyasa değerine sahip SHIB, sahiplerine yalnızca 668,4 milyon dolarlık kâr sağlıyor.

Alım-Satım Şenliğine katılmak için ByBit Hesabınızı Bu linkten açabilirsiniz.  Bu bağlantı ile kaydolduğunuzda ve işlem yaptığınızda 100 $'a kadar Bonus kazanın!

Kârsız olan bu adreslerin birçoğunun Shiba Inu tokenını 0,000009 ila 0,000014 $ fiyat aralığında satın alması dikkat çekicidir. IntoTheBlock'a göre bu tür 348.170 adres var ve 281.12 trilyon SHIB'lik son derece sağlam bir hacme sahipler.

Bu durum dikkat çekici çünkü bu fiyatlarda Shiba Inu tokeni oldukça yakın zamanda kote edildi. Böyle bir durum sahiplerinin şu an için uzun vadeli sahipler olarak kabul edilebileceği anlamına gelebilir.

 SHIB kotasyonları son dört haftadır olduğu gibi düşmeye devam ederse, tokeni en son elinde tutanın kaybeden olacağı bir durum ortaya çıkabilir. Bu kesinlikle şu anda SHIB üzerinde ek bir baskı yaratıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ