Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, yaklaşmakta olan Layer-2 ölçeklenebilirlik çözümü Shibarium'un lansmanını yaptı.

Shiba Inu: Katman-2 Protokolü Shibarium

Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, yaklaşmakta olan Layer-2 ölçeklenebilirlik çözümü Shibarium'un lansmanını yaptı. Shiba Inu, kripto alanında farklı hizmetlere hizmet eden bir dizi proje üzerinde çalışıyor.

Shiba Inu (SHIB) kripto kışının bir parçası olmasına rağmen, arkasındaki ekip yeni lansmanlar ve geliştirmeler üzerinde çalışıyor. Son tweetlerinden birinde, Shiba Inu geliştiricisi Shytoshi Kusama, Shiba Inu ekibi tarafından yaklaşmakta olan bir "adım" ile dalga geçti. Geliştirici ayrıca “bize şans dileyin” mesajını da yazdı.

Tweet, Shiba Inu topluluğunu neyin beklediğini netleştirmese de, hayranlar kendi beklentileriyle tepki gösterdi. Hayranlar Shytoshi Kusama'dan gelen şifreli gönderiyi düşünmeye başladı.

Kısa bir süre sonra, Shiba Inu geliştiricisi, açıkça hiçbir şey açıklamadan bir dizi GIF yayınladı. Bir "pitch" genellikle geliştiricilerin proje başkanına göstermesi gereken yeni bir fikri ifade eder. Bununla birlikte, Kusama baş geliştiricinin kendisi olduğundan, fikri daha da ileri götürmesi pek olası değil.

Bununla birlikte, diğer oyuncularla olası ortaklıklar için Shiba Inu'nun dışına fikirler atıyor olabilir. Kusama'nın tweet'lerine göre, Shiba Inu'nun sporla ilgili diğer etkinlikler için bir beyzbol takımıyla ortak olması mümkün.

Bununla birlikte, tahminlerden biri, Shiba Inu'nun yakında Katman-2 ölçeklenebilirlik çözümü Shibarium'un lansmanını duyurabileceği olabilir. Shiba Inu ekibi, işlem maliyetlerini düşürmeye de odaklanacak olan Shibarium üzerinde çalışıyor.

Shiba Inu'nun Heyecan Verici Projeleri

Shiba Inu ekibi, kripto pazarının farklı sektörlerindeki gelişmelerle kaslarını esnetiyor. Ekip, We're All Gonna Make It'in kısaltması olan yaklaşmakta olan Metaverse projesi WAGMI üzerinde çalışıyor.

Shiba Inu'nun WAGMI metaverse projesi, daha iyi yaşam için bazılarını yaratmayı amaçlıyor. WAGMI tapınağı, dünyayla ruhsal bağlantılar, sakin meditasyon, duyum ve doğal güzellik gibi zen benzeri bir ortam yaratacaktır.

Metaverse ile birlikte Shiba Inu, topluluk üyelerinin soru sormalarına, fikir önermelerine ve projeyle ilgili endişelerini ifade etmelerine olanak tanıyan ocak başı sohbetleri oluşturacak. Buna ek olarak, Shiba Inu, metaverse'i için tahsil edilebilir bir kart oyunu başlatmaya da çalışıyor.

Ek olarak, merkezi olmayan bir stabilcoin ve bir ödül tokeni TREAT başlatmak için de çalışıyorlar. Temmuz ayındaki bir blog yazısında, Shiba Inu geliştiricisi Shytoshi Kusama bağımsız geliştiricileri, Terra LUNA patlamasına atıfta bulunurken “diğer aydaki sorunlardan kaçınıyor gibi görünen” stablecoin SHI üzerinde çalışıyorlar. SHI stablecoin'in piyasaya sürülmesi 2022'de bir süre sonra gerçekleşebilir.

Shiba Inu'nun yaklaşmakta olan Metaverse tokeni TREAT da Shiba Koleksiyon Kart Oyununa bağlı olacak. Bu jeton, Shiba'nın yerel dijital parasına denge sağlamaya yardımcı olacaktır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ