Varlık bir kırılma noktasına yaklaştıkça Shiba Inu yakında yükseliş trendine devam edebilir.

Shiba Inu Konsolidasyon Döneminin Ardından %70 Toparlanabilir

Varlık bir kırılma noktasına yaklaştıkça Shiba Inu yakında yükseliş trendine devam edebilir. Shiba Inu, dar bir aralıkta konsolide oluyor ve görünüşe göre bir kırılmaya yaklaşıyor.Satın alma baskısındaki bir artış, SHIB'yi %77'lik bir boğa koşusuna itebilir.Yine de, kâr almada potansiyel bir artıştan kaçınmak için 0,000028 dolarlık destek seviyesi korunmalıdır.

Meme tokeni Shiba Inu, ayın başından bu yana fiyatı arttığı için bir sonraki “alt sezona” liderlik ediyor gibi görünüyor. Fiyat grafiğinde bir yükseliş modelinin oluşması, son konsolidasyon dönemine rağmen SHIB'nin boğa koşusunun henüz bitmediğini gösteriyor.

Shiba Inu Kaçmaya Hazır Görünüyor

Shiba Inu 2021'in 4. çeyreğine sağ ayakla başladı. Sözde "Dogecoin katili" 1 Ekim'den bu yana %375 artarak beş ayın en yüksek seviyesi olan 0.000035$'a ulaştı. Kâr almadaki artış fiyatların son beş gün içinde yükselmesini engellemiş olsa da, SHIB'nin daha yüksek seviyelere hazır olduğu görülüyor.

Ekim ayının ilk haftasında görülen ani yükseliş hareketi, Shiba Inu'nun dört saatlik grafiğinde yükseliş flama oluşumunun bayrak direğini oluşturmuş görünüyor. Bu arada, devam eden konsolidasyon dönemi, modelin flamalarını geliştiriyor olabilir.

 Bu yükseliş devam modeli, Shiba Inu'nun flamanın üst trend çizgisini 0.000032 $'dan kırdıktan sonra %77 daha yükselebileceğini tahmin ediyor. Bu direnç bariyerinin üzerinde belirleyici dört saatlik bir mum çubuğu, SHIB'nin piyasa değerini 0,000054 $'a doğru itebilir

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ