SHIB'nin lider geliştiricisi, SHIB Burns'ün oyun aracılığıyla mümkün olabileceğini ima ediyor.

Shiba Inu: Köşedeki Google Android için Yeni Oyun Shiba Eternity Sürümü

SHIB'nin lider geliştiricisi, SHIB Burns'ün oyun aracılığıyla mümkün olabileceğini ima ediyor.
İşletmeler LEASH ödemelerini kabul edebilir ve bunları fiat ile değiştirebilir. Shiba Inu'nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, Avustralya'nın SHIB CCG oyunu Shiba Eternity için muhtemelen son test yeri olacağını belirtti. Kusama bunu popüler SHIB topluluğu üyesi @shibalexander'ın bir sorusuna yanıt olarak duyurdu. Shiba Eternity oyunu, 17 Eylül 2022'de Avustralya'da piyasaya sürülmesinin ardından Apple App Store'da yayına girdi.

Avustralyalı kullanıcılar, Shiba Eternity oyununun ilk testçileri ve hata habercileri arasında yer alma fırsatına sahip olarak Vietnamlılara katılıyor. Vietnam'daki SHIB CCG oyununun test raporları, oyunun büyük bir başarı olduğunu gösteriyor. Birden fazla rapora göre, talep beklenenden daha yüksekti ve Shiba ekibi, talebi karşılamak için oyun sunucularının kapasitesini elli kat artırmak zorunda kaldı.

Kullanıcılar kendi ülkelerinde SHIB CCG'nin ilk kez test edilmesini talep ettiğinde, Kusama bir sonraki etkinliğin büyük olasılıkla 'indirme günü' olacağını söyledi. Talepte bulunanlardan biri Türkiye'den bir kullanıcıydı ve “Türk toplumu Shiba Eternity'yi bekliyor. Oyun ne zaman uygulama mağazasından indirilebilir olacak?”

Kusama, “yakında” diyerek yanıt verdi. Ardından, oyunun sadece belirli ulusların değil, tüm dünyanın indirilebileceğini de sözlerine ekledi. Ona göre, Shiba ekibi "gölge kedilerine" Shiba'nın gerçek bir güç olduğunu göstermek istiyor.

Programa uygunuz ve daha önce de söylediğim gibi Avustralya son test yerimiz. Ancak, oyunun dünyanın geri kalanı için ne zaman indirilebileceğine dair belirli bir zaman veremem.

Arzunun, oyunun indirilmesinin, indirme gününde uygulama mağazasını kırmak olduğunu da sözlerine ekledi. Shiba Inu baş geliştiricisi ayrıca oyun aracılığıyla SHIB Burns gerçekleştirmenin mümkün olabileceğini ima etti. Ancak indirme gününden önce ayrı bir güncellemede bununla ilgili daha fazla ayrıntı verecekti.

Kusama ayrıca Shiba Eternity'de oyun olmaktan çok daha fazlası olduğunu ve indirme gününden önce birçok tartışmanın olacağını söyledi.

İndirme Gününde Nerede Olacaksın?

Shiba ekibi, yayına girdiğinde oyunun benimsenmesini artırmak için çaba gösteriyor. Geçen ay, Shiba Eternity danışmanı William Volk, oyunu dünyanın en büyük video oyunu ticaret fuarı Gamescom'daki Shiba Eternity oyununda sergiledi.

Firmalar Artık LEASH Ödemeleri Alabilir

Kripto ödeme ağ geçidi platformu NOWpayments, işletmelerin müşterilerinden LEASH ödemelerini kabul etmeye başlayabileceklerini duyurdu. Daha da önemlisi, platformu kullanarak LEASH'lerini her zaman itibari para ile değiştirebilirler. LEASH, Shiba Inu ekosistemindeki ikinci yerel simgedir.

NOWpayments'a göre, itibari para dönüşümü, NOWpayments'ın teknik ortağı Switchere aracılığıyla yürütüldüğü için otomatikleştirilmiştir. Tüccarlar için bu otomatik özelliğin bir yan yararı, LEASH kripto ödemelerini fiat'a dönüştürmeden önce herhangi bir aracının hizmetlerine ihtiyaç duymamalarıdır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ