Popüler kripto etkisi, Shibarium köprüsünün Ethereum ve Shibarium arasında varlıkların kolay transferine izin vereceğini söyledi.

Shiba Inu L2, Shibarium Bridge tarafından Ethereum

Popüler kripto etkisi, Shibarium köprüsünün Ethereum ve Shibarium arasında varlıkların kolay transferine izin vereceğini söyledi.
Shibarium'un lansmanı yaklaştıkça, Layer-2 protokolünü desteklemek için daha fazla piyasa ödeyicisi öne çıkıyor.

Shiba Inu geliştiricileri, son zamanlarda Layer-2 ölçeklenebilirlik platformu Shibarium'un geliştirilmesi üzerinde yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Popüler kripto etkileyicisi SHIB Knight ayrıca, kripto projesinin arkasındaki ekibin, kullanıcıların varlıkları Ethereum ve Shibarium arasında taşımasına izin verecek bir köprü üzerinde çalıştığını da belirtti.

SHIB Knight, Shibarium'un faydasını genişletmeye istekli yeni bir mem tabanlı kripto projesiyle ilgili bilgileri ve ayrıntıları paylaştı. SHIB Knight bugün tweet'inde topluluk odaklı projenin arkasındaki ekibin - Kai Ken Inu - Shibarium Köprüsü'nü inşa edeceğini belirtti.

Shiba Inu Layer-2 ağını ve Ethereum'u birbirine bağlayan köprü çözümü ile kullanıcılar, varlıkları doğrudan Ethereum blok zincirinden Shibarium'a "taşıyabilecek". SHIB Knight tweet attı: "Kai Ken Inu, sahiplerinin varlıklarını Ethereum piyasaya çıktığında Shibarium'a taşımasına izin verecek bir Shibarium köprüsü inşa ediyor."

Shiba Inu'nun henüz böyle bir köprü çözümünün piyasaya sürüldüğünü onaylamadığını unutmayın. Son zamanlarda Shibarium'un lansmanı yaklaşırken çok fazla gürültü oldu. Yakın zamanda, kripto donanım cüzdanı sağlayıcısı Ledger, Shibarium protokolüne destek sunacağını da belirtti. Kripto meraklıları, Web3 alanının gereksinimlerini ne kadar iyi karşılayabileceğini bilmek için istekli olduğundan, Shibarium piyasada yavaş yavaş tanınmaya başlıyor.

KAIK Token Değeri 1000x Arttı

Shibarium köprüsünün haberi henüz resmi olmasa da, Shiba Inu topluluğu üyeleri yaklaşmakta olan projeyi kutladılar ve heyecan gösterdiler. Heyecan, Kai Ken Inu'nun yerel kripto para birimi olan KAIK'in yaygın olarak benimsenmesine yol açtı.

Kripto fenomeni SHIB Knight, KAIK tokeninin fiyatının lansmanından bu yana 1000 kat arttığını iddia etti. Ek olarak, Shiba Inu etkileyicisi, Kai Ken Inu'nun piyasa değerinin dün 2 milyon dolardan şaşırtıcı bir şekilde 10 milyon dolara sıçradığını da belirtti. "KAIK lansmanından bu yana şimdiden 1000 kat önde. Bu, sağlıklı ve yükseliş grafiğiyle dün 2 milyon dolardan piyasa değeri 10 milyon dolara piyasa değeri ulaştı,” dedi SHIB Knight.

Kai Ken Inu'nun arkasındaki topluluk ekibi de büyük ralliyi ve token değerlerinin takdir edildiğini doğruladı. Ayrıca topluluk, başta SHIBArmy olmak üzere kripto topluluğunun tüm üyelerine şükranlarını da dile getirdi.

Ayrıca KAİK sahiplerine pazarda önlerine çıkacak daha büyük şeyler olduğu konusunda güvence verdiler.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ