Bu haftanın başlarında OKCoin Japan, 28 Şubat'tan itibaren Shiba Inu ticaretini sunmaya başlayacağını duyurdu.

Shiba Inu, Milyar Dolarlık Borsada Listeleniyor ve Shib Army, Shibarium Lansmanından Önce 98 Milyon Yakıyor

Bu haftanın başlarında OKCoin Japan, 28 Şubat'tan itibaren Shiba Inu ticaretini sunmaya başlayacağını duyurdu.
Shiba Inu ekosistemi, büyük ölçüde, Shibarium beta'nın piyasaya sürülmesiyle ilgili birkaç kez dalga geçen Shytoshi Kusama'nın liderliği tarafından motive edilmektedir.

Shiba Inu ekosistemi, üst katman 1 blok zincirini bozma potansiyeline sahip, küresel, canlı bir topluluğa dönüştü. İkinci en büyük mem parası, Binance ve Crypto.com'un en iyi yatırımcılar arasında olduğu 1.311.392'den fazla küresel sahibine sahip. Ethereum'un kurucu ortağı Vitalik Buterin'den muazzam destek alan Shiba Inu, bir yıl süren ayı piyasasına rağmen 7,7 milyar doları aşan piyasa değeri ve 24 saatlik 367 milyon dolarlık işlem hacmiyle gurur duyuyor.

En önemlisi, Shiba Inu ordusu, ölçeklenebilir merkezi olmayan uygulamaları SHIB ekosistemine getirecek olan yaklaşan Shibarium beta lansmanı konusunda heyecanlı. Unutmayın, Shiba Inu ağındaki daha fazla DeFi ekosistemi, genç blok zinciri için artan kullanım durumlarına karşılık verecektir.

Shiba Inu Olumlu Temelleri Biriktiriyor

Shiba Inu topluluğu, meme parası küresel bir borsada her listelendiğinde çok heyecanlanıyor. Ayrıca, merkezi veya merkezi olmayan bir borsada yeni bir listeleme, Ethereum tabanlı meme parası için daha fazla likidite anlamına gelir. Bu haftanın başlarında OKCoin Japan, 28 Şubat'tan itibaren Shiba Inu ticaretini sunmaya başlayacağını duyurdu.

Shiba Inu'nun bir Japon borsası tarafından benimsenmesi, en büyük ikinci kripto paranın ülkenin kripto yatırımcılarından büyük talep gördüğünün açık bir kanıtı.

Shiba Inu madeni paralarına olan talep arttıkça ağ, mevcut varlıkların değerini artırmak için daha fazla jeton yakma işlemi başlatmaya devam ediyor. Özellikle, geçen hafta 98 milyondan fazla Shiba Inu jetonu yakıldı. İlginç bir şekilde, zincir içi verilere göre son 24 saatte 2 milyondan fazla Shiba tokeni yakıldı.

Bireysel kullanıcılar tokenlerini ölü cüzdana göndermeye devam ettikçe daha fazla Shiba Inu yakma işleminin artması bekleniyor. Örneğin, Shiba Inu topluluğu, 13 Şubat'ta ölü cüzdana şaşırtıcı bir şekilde 39.515.844 SHIB tokeni gönderdi.


Shiba Inu ekosistemi, öncelikle Shibarium beta'nın piyasaya sürülmesiyle ilgili birkaç kez dalga geçen Shytoshi Kusama'nın liderliği tarafından motive edilmektedir.

Yan Notlar
Shiba Inu fiyatı geçen yıl Haziran ayında dibe vurduğundan beri konsolide oldu. Analistler, kripto endüstrisinin geri kalanında olduğu gibi önümüzdeki çeyreklerde Shiba Inu ekosisteminde daha fazla konsolidasyon gerçekleşebileceğini tahmin ediyor. Bununla birlikte, Shiba Inu fiyatı, arz ve talep şoku nedeniyle Shibarium beta lansmanından sonra sürpriz bir çıkış yapabilir.

2021'in sonlarında başlayan düşüş trendinden çıkan Shiba Inu'nun fiyatı, ATH'sini yakında yeniden test edebilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ