Shiba Inu geliştiricileri, topluluğun metaverse yolculuğunu anmak için fütüristik bir konsept sanat eseri ortaya çıkardı.

Shiba Inu, Milyar Dolarlık Pazar İçin Yeni Bir Konsept Yayınladı – SHIB Fiyatı 2 Dolara Patlayacak Mı?

Shiba Inu geliştiricileri, topluluğun metaverse yolculuğunu anmak için fütüristik bir konsept sanat eseri ortaya çıkardı. Baş geliştirici Shytoshi Kusama, Shiba Inu taraftarlarını canlandıran gizemli yükseliş dönüm noktasına işaret ediyor.
Devam eden kripto kışı, Shiba Inu'nun (SHIB) fiyatı için meşakkatli olabilir, ancak ekosisteminin genişleme çabaları için kesinlikle değil.

Shiba Inu metaverse gelişiminin arkasındaki ekip, en son hamlesinde, metaverse'nin nasıl görüneceğini sergilemeyi amaçlayan yeni bir konsept sanat eseri olan "Tech Trench"i ortaya çıkardı. Çarşamba günü yayınlanan bir blog gönderisinde ekip, Tech Trench merkezi fikrinin, antik çağlardan günümüzün hiper teknolojik dünyasına kadar belirli teknolojilerin farklı gelişim aşamalarını sergileyen sürükleyici bir deneyim yaratmak olduğunu belirtti. Okunan blog gönderisi;

Bu merkez, bir proje ve topluluk olarak SHIB'in katlandığı yenilikçi ve cüretkar yolculuktan öğrenilen kültürel güvence ve derslerle daha derin bir bağlantı sağlar.

Ayrıca, önde gelen görselleştirme stüdyosu "The Third Floor (TTF)" ile ortaklaşa oluşturulan merkez, merkezi olmayan ekosistemlere ve eğitim temellerine giren ve geleceğini şekillendiren herkes için kültürel öğrenme deneyimlerinin korunmasına ve sergilenmesine yardımcı olacaktır.

Siyah beyaz renkli eskizlerle temsil edilen Hub, ABD'deki Yale ve Princeton üniversiteleri, Japonya'daki Otemon Gakuin Üniversitesi ve Mode Gakuen Cocoon Tower ve İsviçre'deki Rolex Öğrenim Merkezi dahil olmak üzere dünyanın altı yerinden alınan mimari tasarımları içeriyor.

En son açıklama, geliştiriciler Shibarium-Shiba Inu'nun yerel meta evreninin bir parçası olmayı amaçlayan çeşitli projelerde bir adım öndeyken bile geldi. Bu yılın Mart ayında duyurulan Shibarium Metaverse, Shiba Inu'nun bir topluluk olarak tarihinin doruk noktası olacak ve sanal olarak sergilenecek.

Bu haftanın başlarında ekip, gösterişli mimarisi ve serinletici sularıyla tamamlanan, maceralı ve modern bir mekanın devasa şekilli ortamına sahip, bir tür vaha işlevi görecek yeni bir konsept sanatı olan "Doğal Kumullar"ı tanıttı.

Bugün, yakın zamanda Shibarium'a odaklandığını belirten ekosistemin lider geliştiricisi Shytoshi Kusama, gizemli ama potansiyel olarak yükseliş eğilimi gösteren bir dönüm noktasına işaret etti.

“İlk tasarım onaylandı. Şimdi ikiye katlayabilirim. İyilik ve hakikat akışı dünyayı yıkarken enkazın kendini göstermesine izin verin," diye tweet atan Kusama, Shibarium veya Shiba Eternity 2 mobil oyunu hakkında bazı büyük haberler önerdi.

SHIB Bir Pazar Rallisine Hazırlanıyor

Bu arada, Shib geliştiricilerinin yatırımcıları harekete geçiren son duyurularına rağmen, kripto bulaşma tavşan deliği derinleşirken SHIB'nin fiyatı baskı altında kaldı. Ekim ayı sonlarında toparlanmasına rağmen, en iyi meme tokeni geçen hafta yaklaşık yüzde 12 düştü.

Ancak piyasa soğudukça ve Shibarum lansmanı yaklaştıkça fiyat yükselebilir. Basın zamanında SHIB, son 24 saatte yüzde 1,27'lik bir düşüşün ardından 0,000009012 dolardan işlem görüyordu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ