SHIB, kripto ödeme ağ geçidi Coingate'te 12 aydan kısa bir süre içinde en iyi ödeme yöntemleri arasında 12. sırada yer aldı.

Shiba Inu, Milyar Dolarlık Pazarda 1 Numaralı Ödeme Yöntemi Oldu

SHIB, kripto ödeme ağ geçidi Coingate'te 12 aydan kısa bir süre içinde en iyi ödeme yöntemleri arasında 12. sırada yer aldı.
Kripto kışının ortasında, SHIB olumlu duygular ve token sahiplerinin sayısında bir artış kaydetti.
Yakın zamanda, Litvanya merkezli kripto ödeme ağ geçidi Coingate, Shiba Inu ile ortaklığının birinci yıl dönümünü kutladı. En iyi kripto ödeme işlemcisi, SHIB topluluğunun projeye tam desteğini takdir ettikten sonra, SHIB ödemelerinin platformundaki en popüler 12. ödeme olduğunu duyurdu.
Coingate, ortaklıklarının ancak bir yaşında olduğu göz önüne alındığında, platformunda SHIB ödemelerinin popülaritesinin hızlı artışına şaşırıyor.

SHIB ödemelerinin Coingate platformunda daha geniş çapta benimsenmesinin bir nedeni, kullanıcıların kripto ile sınırsız hediye kartı satın almasına izin vermesiydi. Ancak daha da önemlisi, bu kullanıcıların hediye kartlarını sorunsuz bir şekilde kullanmalarına olanak sağladı. Örneğin, bazı kullanıcılar Airbnb daireleri için ödeme yapmak ve Nike veya Zalando'dan yeni giysiler satın almak için hediye kartlarını kullandı.

Diğerleri, en yeni PS5 ve Steam oyunlarını oynamak için kullanılan hediye kartlarını kullandı. Coingate'te SHIB ödemesinin benimsenmesindeki hızlı artışın bir başka nedeni de, Coingate'in kullanıcılarından kredi kartlarını kullanarak SHIB veya başka herhangi bir kripto satın aldıklarında sıfır ücret almasıydı.

Bu arada Coingate, SHIB ile olan ortaklığının iş dışı olduğunu kanıtladı. Ağustos ayında ikinci SHIB yıldönümünü kutladı. Ayrıca, platformun koleksiyon kart oyunu olan merakla beklenen Shiba Eternity'yi piyasaya sürdüklerinde topluluğu ve geliştiricileri tebrik etti.

Certik'in En Son Haftalık Projesi, SHIB'e Odaklanıyor

Blockchain güvenlik firması Certik, en son haftalık proje incelemesinde, FTX'in çökmesinin neden olduğu kripto piyasası gerilemesinin Shiba Inu'yu etkilemediğini belirtti. Certik, kripto ve SHIB ağı hakkında genel olarak olumlu görüşler varken, SHIB'nin token sahiplerinin bu dönemde arttığını belirtti.

Blockchain güvenlik firması, SHIB için Skynet Sosyal Analizinin (Sosyal Duyarlılık Endeksi) yüzde 79 olduğunu açıkladı. Varlığa ilişkin genel olumlu duyguları gösteren bir puan. Certik, kripto alanına hakim olan mevcut koşullar göz önüne alındığında, SHIB'nin puanının en iyiler arasında yer aldığını da sözlerine ekledi.

Blockchain güvenlik firması, dijital varlığın fiyatı diğer dijital varlıklar gibi düşük olmasına rağmen, SHIB'nin token sahiplerinde bir artış gözlemlediğini ekledi. Certik'e göre, SHIB'nin token sahipleri son 24 saatte yüzde 0,25 artışla 1,27 milyon oldu.

Artışın kapsamlı bir analizi, son birkaç gün içinde SHIB token sahiplerinde istikrarlı bir artış olduğunu gösteriyor. Mevcut kripto piyasası koşullarından bağımsız olarak birçok yatırımcının SHIB belirteçlerini satın almaya veya artırmaya istekli olduğunu gösterir. SHIB'in 1,27 milyon token sahibi, son 60 gün içinde en yüksekler arasında yer alıyor.

Bu arada, SHIB'nin gelecek vaat eden ölçümleri, ağı çevreleyen son olumlu gelişmelerden kaynaklanmış olabilir. SHIB metaverse projesindeki en son gelişme, Tech Trench Hub'ın ikinci konseptinin lansmanıdır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ