Kripto para dünyasının yıldızlarından biri olan Shiba Inu uzun süreden beri beklenen hamlesini atıyor.

Shiba Inu’nun Bu Hamlesi Coşku Yaratabilir!

Kripto para dünyasının yıldızlarından biri olan Shiba Inu uzun süreden beri beklenen hamlesini atıyor. Shiba Inu’nun Metaverse haberi bu nedenle piyasada bir coşku oluşturacak gibi duruyor. Bu aşamada proje giriş aşamasında 36.500’e yakın arsanın kilidini açacağını duyurdu.

SHIB Metaverse’te dört farklı bölgenin belirtildi. Proje ayrıca bu 4 bölgenin ismini de açıkladı. Defence District, Currencies District, Technology District ve Growth Distric bu bölgelerin isimleri arasında yer alıyor.

Shiba’nın metaverse hamlelerinin devamının geleceği de vurgulandı. Bu yönüyle bakldığında atılan adım projenin ilk aşamasını oluşturuyor. Satılacak olan parsellerde ilk aşamanın erken gelen önceliği alır şeklinde bir felsefe ile yürütüleceği öngörülüyor.

Projenin sonraki aşamalarında da etkinlikler devam edecek. Bu aşamalarda da projenin ilk aşamasında alım fırsatını yakalayamayanlar için bir holder etkinliği ile kamu satışının yapılacağı ifade ediliyor.

İlk aşamadan hemen sonra elde arazi kalırsa sabit bir fiyatla satılacak. Bütün bu aşamalardan sonra Shiba Inu’nun gerçekten de hamleleriyle bir meme coin’den çok daha fazlası olduğunu zikredebiliriz. Tabi bütün bu gelişmelerin Shiba Inu fiyatını nasıl etkileyeceğini ise önümüzdeki günlerde göreceğiz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ