Üst düzey SHIB ekip üyesi kripto para piyasasının mevcut durumu hakkındaki görüşlerini dile getirdi.

Shiba Inu SHIB Ekibinden Önemli Uyarı

Üst düzey SHIB ekip üyesi kripto para piyasasının mevcut durumu hakkındaki görüşlerini dile getirdi.

Daha düşüş başlamadı

Shiba Inu ekosisteminin resmi içerik pazarlama uzmanı @LucieSHIB, SHIB ordusunu sabrı ve sadakati için öven bir tweet attı.

Shibarium üçlüsünün - SHIB, BONE ve LEASH - Shiba Inu ekosistemindeki önemli rolünü bir kez daha vurguladı. "SHIB, BONE, LEASH'e güveniyoruz," diye tweet attı. Ayrıca "bu ayı piyasası ve daha başlamadı bile." diye ekledi.

BONE token geniş çapta listelenmeye devam ediyor

Bu hafta, Bone ShibaSwap token iki büyük Avustralya kripto borsası CoinSpot ve Swyftx tarafından listelendi. Bu listelemeler arasındaki fark sadece bir gündü. Listelemeden önce, ikinci platform Cuma günü müşterilerinin BONE veya Alchemy Pay (ACH) tokeninin ilk olarak listelenmesini isteyip istemedikleri konusunda fikirlerini almak için bir Twitter anketi düzenledi.

Katılımcıların %90'ından fazlası BONE'un borsa tarafından eklenmesi yönünde oy kullandı. Geçtiğimiz hafta, BONE desteği Unocoin platformu tarafından da eklenmişti.

Lucie, SHIB ekosisteminin merkezi olmadığını iddia ediyor

Bu haftanın başlarında yayınlanan bir tweet'te Lucie, son BONE listeleme çılgınlığının arkasında durabilecek bir neden önerdi. Borsaların müşterileri için tokeni istediğine inanıyor. Çünkü arkasında lider bir varlık bulunmuor.  Ayrıca bir CEO'su ya da merkez ofisi de bulunmuyor. Lucie, SHIB ve LEASH'i de yaratan ve şu anda Shibarium ve SHIB metaverse üzerinde çalışan Shytoshi Kusama'nın öncülük ettiği geliştirici ekibinin sonunda istifa edeceğini iddia ediyor.

Tüm Shiba Inu ekosisteminin "tamamen merkezi olmayan bir ekosistem" olarak işlev görecek şekilde oluşturulduğunu vurguluyor. Ayrıca hiç kimsenin sorumlu olmayacağı konusunda ısrar ediyor. Ona göre, "liderlik edecek ve en önemli kararları verecek olan" SHIB ordusu olacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ