Bu yazımızda sizlere SHIBA INU (SHIB) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve projenin detaylarıyla ilgili bilgilendirmeler yapacağız.

SHIBA INU (SHIB) Nedir? İşte Tüm Detaylarıyla Kripto Para Birimi SHIB Coin

Bu yazımızda sizlere SHIBA INU (SHIB) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve projenin detaylarıyla ilgili bilgilendirmeler yapacağız.

SHIBA INU (SHIB) Nedir?

Kripto tamamen tokenlarla ilgili olduğundan, dürüst olmak gerekirse, ademi merkeziyetin token sahiplerine uyumlu bir ilgi ve dağıtım meselesi olduğunu düşünüyorum. Gizemli yönetici sözde "kilitli cüzdan" olarak adlandırılan tüm tokenlarına % 30'una sahipse, yine de gizemli yöneticinin topluluk ve sürücü için % 30 sorumluluğu vardır. Sık sık gördüğümüz budur.

Şu anda SHIB, Coinmarketcap'te 2431. sırada yer alıyor.

SHIB, diğer ana kripto para birimlerinin aksine bir dizi kripto borsasında listelenmiştir, doğrudan fiat  parayla satın alınamaz. Bununla birlikte, önce herhangi bir büyük borsadan Bitcoin satın alarak ve ardından bu parayı takas etmeyi teklif eden borsaya aktararak bu parayı kolayca satın alabilirsiniz.

Öncelikle büyük kripto para birimlerinden birini satın almanız gerekecek, genellikle Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Tether (USDT) .

SHIB MXC.COM, Uniswap (V2), Hotbit, 1inch Exchange ve 0x Protocol gibi borsalarda listeleniyor.

Yukarıdaki borsa (lar) dışında, makul günlük işlem hacimlerine ve büyük bir kullanıcı tabanına sahip oldukları birkaç popüler kripto borsası vardır. Koinlerinizi istediğiniz zaman satabilmenizi sağlayacak ve ücretler genellikle daha düşük olacaktır. SHIB burada listelendiğinde, oradaki kullanıcılardan büyük miktarda işlem hacmi çekeceğinden, bu borsalara da kaydolmanız önerilir, bu da harika ticaret fırsatlarına sahip olacağınız anlamına gelir!

SHIBA Yol Haritası

İnsanlar bana SHIBA için bir plan “yol haritası” soruyor ve önerilerde bulunuyorlar.

Tek şeyin, toekenların geri kalanını yakmak olduğunu söyleyebilirim, burada görebilirsiniz ki, TOTAL arzının % 50'sinden fazlasını Vitalik'e gönderdik. Savunmasız bir nokta olmadan büyüklük yoktur ve vB bizi engellemediği sürece SHIBA büyüyecek ve hayatta kalacaktır.

Öyleyse SHIBA'ya yardım etmek için ne yapabilirsiniz?

1- Influencer iseniz, platformunuzda SHIBA hakkında konuşabilirsiniz.

2- Borsadaki kişileri listeliyorsanız, SHIBA'yı listeleyebilir veya bizi topluluk listeleme yarışmasına katılmaya davet edebilirsiniz.

3 - Projenin temel büyümesini kurmaya yardımcı olmak istiyorsanız, mahsul çiftçiliği gibi bazı kalkınma olayları veya pazarlama planına daha fazla dahil olmak, yeni kanallar çalıştırın, sonra konuşabilir ve nerede uygun olduğunu görebiliriz.

4- Projeye olan güveni ve şeffaflığı artıracak fikirler sunabilirsiniz.

5- Eğer darkweb shillboi iseniz, chan ve reddit yapabilirsiniz ve SHIBA Ordumuz destekleyecektir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ