SHIB ekibi, Shiba Eternity oyununun indirme tarihi olarak 1 Ekim'i duyurdu.

Shiba Inu, SHIB Tokeni İçin %5 Gelir Yakma İle 15.71 Milyar Dolarlık Pazarda Yeni Oyun

SHIB ekibi, Shiba Eternity oyununun indirme tarihi olarak 1 Ekim'i duyurdu. Shytoshi Kusama, Shiba Eternity gelirinin yüzde 5'inin SHIB tokenlerini yakmak için olacağını açıkladı.
Yakın zamanda düzenlenen Shiba Eternity alanları sırasında, SHIB ordusu, bilgilerini aktaran beta testçileri William Volk, Arch Angel SHIB Queenie ve Shytoshi Kusama'dan  Shiba Inu ekosisteminin baş geliştiricisi  oluşan SHIB liderlik ekibinden doğru bilgileri duydu. SHIB Queenie aracılığıyla. Shiba Eternity, Hearthstone, Yu-Gi-Oh! ve Magic the Gathering kart oyunları gibi özelliklere sahip koleksiyonluk bir kart oyunudur.

Shiba Eternity oyununun beta testçileri, oynanışı hakkında parlak referanslar paylaştı. Oyun oyuncuları arasında bu heyecanı ve eğlenceyi yaratmak, Shytoshi'nin oyunu yapmak için zaman ayırmasının ana nedenlerinden biriydi. Ekim 2021'de SHIB ekibi, oyunun 12 ay içinde uygulama mağazalarında indirilmeye hazır olacağına söz verdi. Ekip, 1 Ekim 2022'nin yeni oyunun resmi indirme günü olacağını açıkladıktan sonra sözünü tuttu.

Ayrıca oyunun Shiboshi'leri kullanan binlerce karakterden oluşan şaşırtıcı bir 500'den fazla karta sahip olduğu da kayıtlara geçmiştir. Oyun ayrıca acemi oyunculara bu oyunların nasıl oynanacağını öğretmek için birkaç öğreticiye sahiptir. Günde elli dokuz dakika, bu oyun için oyuncu başına ortalama oyun süresidir. Shiba Eternity kart oyunu, iOS'taki herhangi bir kart oyunu için en yüksek puana sahiptir (4,9 puan).

App Store'daki diğer birçok oyunun aksine, Shiba Eternity kart oyunu bir kazan-kazan oyunu değildir. Oyun oyuncularının herhangi bir yükseltmeyi satın alması zorunlu değildir. Temel desteleriyle rekabet ederek başarılı olabilirler. Bu, bu oyunun olağanüstü bir özelliğidir, çünkü herkese parası ne olursa olsun oynama ve kazanma şansı verir. Aynı zamanda Ryoshi'nin vizyonu ve Shiba Inu ekosisteminin ruhu ile de uyumludur.

Heyecan Verici Bir Özellik

Bu oyun hakkında birçok insanı heyecanlandıracak heyecan verici bir özellik de SHIB tokenlerini  yakacak olmasıdır. SHIB ordusu üyesi DEZ'in bir tweet'ine göre, oyunun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, Shiba gelirinin yüzde 5'inin SHIB'yi yakmak için ayrılacağını söyledi. DEZ, oyun yanıklarının sadece ekstra olduğunu ekledi; Ana anlaşma, her işlemde yanacak olan Shibarium'dur.

Birden fazla veri, bu yıl kart oyunları sektörünün toplam gelirinin muhtemelen 15.71 milyar dolar olacağını belirtiyor. Sektör analistleri, yıllık toplam gelirin yüzde 14,36 oranında artacağını tahmin ediyor. Böylece, önümüzdeki dört yıl için pazar hacminin 26,87 milyar dolar olacağını tahmin ediyorlar.

Bu yıl için kart oyunları sektörü için endüstri analistlerinin diğer tahminleri:

Uygulama içi satın almalar (IAP) ve ücretli uygulama gelirleri sırasıyla 5,73 milyar dolara ve 200 milyon dolara ulaşacak. Reklam geliri 9,96 milyar dolara ulaşacak. Oyun indirme sayısı 1,7 milyarı aşacak.
Şu anda, indirme başına tahmini ortalama gelir 9,14 ABD dolarıdır. Verilerin küresel bir karşılaştırması, ABD'nin kart oyunları endüstrisinde elde edilen gelirin çoğundan sorumlu olduğunu ortaya koydu. Bu yıl için, yalnızca ABD'deki kart oyunları geliri 6.405 milyar dolar.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ