Daha yüksek işlem işleme hızı (tps) ve düşük ücretlerin yanı sıra, Shibarium başka birçok avantaj da sunar.

Shiba Inu: Shibarium 1.000.000 Tps

Daha yüksek işlem işleme hızı (tps) ve düşük ücretlerin yanı sıra, Shibarium başka birçok avantaj da sunar.
SHIB'in isimsiz baş geliştiricisi Kusama, Shibarium lansmanının yakında gerçekleşeceğini belirtiyor ancak herhangi bir çıkış tarihi vermeyi reddetti.

Bir mem parası olarak ilk itibarına rağmen, Shiba Inu hızla değer tabanlı bir blok zincirine dönüşüyor. Ancak, bu amaca ancak Ethereum gibi eski protokollere daha az bağımlı hale gelerek ulaşabilir. Bu, ağın 2. katman blockchain çözümü olan Shibarium'un gelişimini açıklıyor.

Shibarium'un lansmanı, Ethereum'da gerçekleşen çoğu SHIB işleminin artık Shibarium'da gerçekleşeceği anlamına geliyor. Yüksek gas ücretleri ve düşük verim yeteneklerinin Ethereum'a yönelik en önemli eleştiriler olduğu göz önüne alındığında, bu önemli bir gelişmedir. Shiba Inu, Ethereum üzerine inşa edildiğinden, bu faktörler SHIB ağının büyümesini önemli ölçüde yavaşlattı.

Ethereum'un son zamanlarda bir PoS ağına geçmesine rağmen, işlem hızı henüz önemli ölçüde gelişmedi. Bu nedenle Shibarium'un amaçlarından biri, Ethereum'un güvenlik katmanını katman-2 çözümü olarak kullanmak ve Shiba Inu'nun ölçeklenebilirliğini artırmaktır.

Shibarium'un Faydaları

Daha yüksek işlem işleme hızı (tps) ve düşük ücretlerin yanı sıra, Shibarium başka birçok avantaj da sunar. Bununla birlikte, Shibarium lansmanının işlem ücretlerini oldukça düşük tutacağını belirtmekte fayda var. Ayrıca, bu ücretlerin çoğu SHIB tokenlerini yakmak için olacaktır.

Token Yardımcı Programı

Ağ ekibinden gelen bilgilere dayanarak Shibarium, SHIB belirteçleri için bir yakma tekniği sunacak. SHIB'i bir yardımcı jetona dönüştürmenin bir yolu, dolaşımdaki arzını azaltmaktır.

SHIBurn verilerine göre, ağın lansmanından bu yana SHIB tokenlerinin yüzde 40'ından fazlası yakıldı. Bununla birlikte, tokenlerin tedarik sirkülasyonu hala çok fazla ve bir yardımcı token olarak kullanılmasının önünde bir engel olmaya devam ediyor.

dApp Geliştirme
SHIB geliştiricileri, özellikle dApp'ler (merkezi olmayan uygulamalar) kripto alanındaki en sıcak tartışma konuları arasında olduğundan, Shibarium'un dApp'lerin geliştirilmesi için en çok aranan ağlardan biri olmasını sağlamayı hedefliyor.

Meta Veri Deposunda Bir Rol
Geliştirme ekibi, Shibarium'un metaverse'de aktif bir rol oynayabileceğine inanıyor. Metaverse savunucuları buna dijital dünyanın geleceği ve web üzerinde etkileşim kurmanın yeni bir yolu diyor. Bu arada, SHIB'in isimsiz lider geliştiricisi Kusama, Shibarium lansmanının yakında gerçekleşeceğini belirtiyor ancak herhangi bir belirli çıkış tarihi vermeyi reddetti.

Kusama, Shibarium lansmanının yakında gerçekleşeceğini ilk kez belirtmiyor. Aylardır benzer mesajları tekrarlıyor. Shibarium'un lansmanı, bu token için daha fazla kullanım durumu yaratacağından, muhtemelen SHIB'nin fiyatını artıracaktır.

İşlem işleme hızları daha hızlı ve daha uygun maliyetli olduğundan, SHIB için daha fazla kullanım durumu olacaktır. Bu nedenle, SHIB topluluğu, Shibarium piyasaya sürüldüğünde SHIB'in 0,01 $'dan işlem görmesini bekliyor. İlgili bir gelişmede SHIB geliştiricileri, merakla beklenen Shiba Eternity oyununun geçen ayın başlarında piyasaya sürülmesinin Shibarium'un performansının test aşamasının bir parçası olduğunu belirtiyor.

SHIB takma adlı yaratıcısı Ryoshi'nin vizyonu, BONE balina sahiplerinin diğer kemik tutuculara kıyasla herhangi bir üstünlüğü olmamasıydı. Ancak bu vizyon gerçekleşemedi çünkü BONE, ShibaSwap DEX'in ödül simgesiydi. Ayrıca, ağın web sitesindeki mevcut bilgiler, BONE'nin Shibarium için birincil yardımcı program tokeni olacağını belirtiyor.

BONE, SHIB'nin hizmet tokenidir ve sahipleri proje geliştirme için oy kullanabilir. 230 milyon tokenn arz sınırına sahiptir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ