Shiba Inu geliştiricisi Shytoshi Kusama, Layer-2 platformu Shibarium ile ilgili bazı büyük gelişmelerin ipuçlarını verdi.

Shiba Inu: Shibarium Güncellemesi Ticareti %28 Artırdı – SHIB Fiyatını 1$

Shiba Inu geliştiricisi Shytoshi Kusama, Layer-2 platformu Shibarium ile ilgili bazı büyük gelişmelerin ipuçlarını verdi. SHIB balinalarının son zamanlardaki birikimi, Shiba Inu'nun son zamanlardaki fiyat artışının arkasındaki sebeptir.

Dünyanın en büyük ikinci meme parası Shiba Inu (SHIB) bir kez daha haberlerde. 14 Aralık Çarşamba günü, SHIB fiyatı yüzde 7 arttı ve alım satım faaliyeti yüzde 28 arttı. Bu, Shiba Inu geliştiricisi Shytoshi Kusama'nın Twitter profilini güncellemesinden sonra oldu.

Kusama, Twitter biyografisinde şunları yazdı: "İlk gün… gerçek aşkım bana verdi ...", bu temelde "The Twelve Days of Christmas" adlı şarkıdan bir satır. SHIB topluluğu şifreyi çözmeye başladı ve bu Noel'de Shibarium için büyük bir güncellemenin geleceğini yorumluyor.

Shibarium, kullanıcıların ve geliştiricilerin mevcut Shiba Inu blok zinciri altyapısını uygun şekilde kullanmalarına izin veren bir blok zinciri platformudur. Temelde Shiba Inu için bir Katman-2 blok zinciri platformudur. Shibarium'un amacı, DEX, blockchain oyunları, Metaverse ve çok daha fazlasını içeren Shiba Inu ekosistemini genişletmek için temelleri atmaktır.

Kusama'nın takipçileri, çok yakında bazı büyük duyuruların yapılabileceğine dair imaları hemen fark ettiler. Pek çok kullanıcı, Shiba Inu geliştiricilerinin daha büyük bir Noel hediyesi verip vermeyeceğini merak ediyor, ancak Kusama tüm bu konuda sessiz kalmayı seçti. Bu nedenle, bunlar şimdilik sadece Shibarium gelişimiyle ilgili spekülasyonlardır.


SHIB fiyatındaki son sıçramanın ardındaki bir başka neden de balina birikimi. Etherscan'den alınan son veriler, Shiba Inu balinasının yaklaşık 17,7 milyon dolar değerinde 1,92 trilyonluk şaşırtıcı bir SHIB biriktirdiğini ortaya koyuyor.

Shiba Inu Çevresinde Daha Fazla Gelişme

SHIB kripto para birimi, 2022 kripto kışında büyük bir düzeltmeye tanık olsa da, piyasa oyuncuları bunun etrafında ürün ve hizmetler oluşturmaya devam ediyor. Bahreyn ödeme sağlayıcısı EazyPay, STC müşterilerinin telefon faturalarını Shiba Inu kullanarak ödemesine olanak sağlamak için Binance Pay ile ortaklık kurdu.

Binance Bahrain Genel Müdürü Tameem Al Moosawi de STC Bahrain'in bu hamlesini kabul etti. O not aldı: "

Bu ortaklık, telekom operatörlerinin kripto ödemelerini kabul ederek Web3 ekonomisine geçişi nasıl sağlayabilecekleri konusunda bir ölçüt oluşturdu.
Öte yandan, Web3 e-ticaret platformu Uquid kısa bir süre önce 2022 FIFA Dünya Kupası etkinliğinin katılımcıları için 15 milyon Shiba Inu tokeni hediye edeceğini duyurdu. yorum bölümünde

Çekiliş 18 Aralık 23:59:69'a (UTC) kadar devam edecektir. Uquid ekledi: "Dikkat: Çekiliş 2022-12-13 ile 2022-12-18 (23:59:59 UTC) arasında mevcuttur. Gönderi 2.000 beğeniye ulaşırsa Ödül havuzu ikiye katlanacaktır. En kalabalık topluluğun şanslı kazananları Uquid tarafından rastgele seçilecek”.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ