Shytoshi Kusama, Shibarium'un Noel ve Yeni Yıl tatillerinde başlamayacağını belirtiyor.

Shiba Inu: "Shibarium Hazır, Ancak Bu Yıl Gelmeyecek" - 2023

Shytoshi Kusama, Shibarium'un Noel ve Yeni Yıl tatillerinde başlamayacağını belirtiyor.
Onun sözleri, katman 2 protokolünün gelecek yılın başlarında piyasaya sürülmeye hazır olduğuna dair yenilenmiş spekülasyonlara yol açtı.

Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, Shiba ekosistem katman 2 ölçeklendirme çözümü Shibarium'un çok yakında başlayacağını, ancak tatillerde olmayacağını açıkladı.

Bir tweet'te Kusama, Shiba topluluğunu Noel ve Yeni Yıl tatillerini aileleriyle birlikte geçirmeye odaklanmaya çağırdı. Takip eden bir tweet'te geliştirici, Shiba Inu geliştiricilerinin tatil sezonu boyunca ekosistem projeleri üzerinde çalışmaya devam edeceklerini ima etti.

Yarısından fazlasının bayramı kutlu olsun. Wen Şibaryumu? Lütfen bunun çok yakında geleceğini bilin*, ancak insanların aileleriyle geçireceği çok önemli bir zamanda (veya bunun sonucunda Yeni Yıl partisi zamanı) olmayacak. Önümüzdeki günlerin tadını çıkarın, gelecek yıl insanlık için önemli bir yıl.

Söz, Shiba topluluğunda yeni spekülasyonlara yol açtı. Shiba Inu topluluğu olarak adlandırılan bir SHIBArmy üyesi, Kasuma'nın açıklamasına göre Shibarium'daki geliştirmenin tamamlandığını söyledi. Ancak ekip, harekete geçmek için doğru anı bekliyor.

Bu iddia, SHIBArmy üyelerinin Shibarium'un olası lansmanına dair ilk kez umutlanmaları değil. Daha önce, takma adla anılan Shiba geliştiricisi ShibTrophias'ın şifreli tweet'leri, topluluğun Shibarium'un Noel civarında piyasaya çıkacağını beklemesine neden olmuştu.

Shibarium Lansmanı SHIB'yi Yeni Zirvelere Taşıyabilir

Kusama'nın son açıklamasıyla, Shibarium'un lansmanının artık 2023'te yapılması bekleniyor. Daha önce geliştirici ekip, Shibarium'un herkese açık beta lansmanının yakın olduğunu açıklamıştı. ShibTrophias'a göre ekip, lansmanı desteklemek için Shiba Inu ana web sitesini aşamalı olarak güncellemeye başladı.

Bu arada, ölçeklendirme çözümünün piyasaya sürülmesinin SHIB'in fiyatı üzerinde önemli etkileri olabilir. Birincisi, Shibarium, Shiba Inu ekosisteminin Polygon gibi diğer Ethereum ölçeklendirme protokolleriyle rekabet etmesine yardımcı olacak.

Shibarium, merkezi olmayan uygulamalar (dApp'ler) için düşük maliyetli ve yüksek verimli bir platform olacaktır. Bu, diğerlerinin yanı sıra SHIB: The Metaverse, Shiboshi NFT'ler ve oyna-kazan (P2E) oyunları dahil olmak üzere tüm Shiba Inu projelerine ev sahipliği yapmasına izin verecektir.

Shibarium, geliştiricilerin fikirlerini Shiba ekosisteminde hayata geçirmelerine de olanak tanıyacak. Kabul edilmesindeki bir artış, SHIB belirteçlerinin yakılmasını da hızlandıracaktır. Bu, 2023'te SHIB fiyatını önemli ölçüde artırabilir.

Basın zamanında, memecoin son 24 saatte yüzde 0,48 düşüşle yaklaşık 0,0000084 dolardan işlem görüyordu. Ancak uzman analizi, Shibarium'un lansmanının SHIB fiyatında yüzde 100'e kadar artış görebileceğini gösteriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ