Shiba Inu küresel ağı, hafta sonu baş geliştirici Shytoshi Kusama'nın yeni bir web sitesi ve giriş sistemi duyurusu ile heyecanlandı.

Shiba Inu, Shibarium Portalını Başlatıyor ve Benimsenmeyi Artırmak İçin Büyük Bir Yükseltme Uyguluyor – SHIB 0,01$

Shiba Inu küresel ağı, hafta sonu baş geliştirici Shytoshi Kusama'nın yeni bir web sitesi ve giriş sistemi duyurusu ile heyecanlandı.
SHIB fiyatı Şubat ayında yaklaşık yüzde 11 ve Yılbaşından bu yana yaklaşık yüzde 56 artarak Pazartesi günü 0,00001275$ civarında işlem görüyor.

Shiba Inu (SHIB) ekosistemi, çabalarını uzun süredir beklenen Shibarium katman 2 ölçeklendirme çözümünün piyasaya sürülmesine yöneltiyor. Shibarium L2 hazır ve çalışır durumdayken, Shiba Inu topluluğunun artan jeton yakma garantisi vardır. Shibburn web sitesindeki toplu verilere göre, Shiba Inu yanma oranı şimdiden son 24 saatte yüzde 1.700'den fazla arttı. Sonuç olarak, daha fazla kazanç beklentisiyle daha fazla Ethereum tabanlı balinanın Shiba Inu ekosistemine göç ettiği bildirildi.

Shibarium'daki Son Güncellemelere Daha Yakından Bakın

Shiba Inu küresel ağı, hafta sonu baş geliştirici Shytoshi Kusama'nın yeni bir web sitesi ve giriş sistemi duyurusu ile heyecanlandı. Shibarium alım sistemi, Shiba ordusu içindeki en umut verici projeyi konumlandırmak ve aynı zamanda topluluğu düzenli tutmak içindir.

Ancak Kusama, Shiba ordusunu, Shibarium beta ile ilişkili proje jetonlarının yalnızca test amaçlı olduğu konusunda uyardı. Sonuç olarak, kripto yatırımcılarına dolandırılmamaları ve bu nedenle Shibarium tabanlı belirteçleri satın almak için ana ağ lansmanını beklemeleri gerektiği konusunda bilgi verilir.

Shibarium katman 2 ölçekleme çözümünün lansmanı, geçen yıl Terra Luna UST ve FTX borsasının çöküşünün ardından kripto düzenleyici incelemesinin arttığı bir zamanda geldi. Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, Gary Gensler aracılığıyla, tüm altcoinlerin kayıtsız menkul kıymetler olarak sınıflandırılması gerektiğini belirtti. Bitcoin (BTC) düzenleyici incelemeden kıl payı kurtulurken, Gensler yakın zamanda tüm kripto projelerinin, perde arkasında çalışan ve ağı geliştirmek için yatırımcıların parasını kullanan kişilerin kayıtsız menkul kıymetler olduğunu söyledi.

Shibarium'un hizmetlerini küresel yatırımcılara ve DeFi geliştiricilerine tanıtan yeni web sitesiyle, Gensler ve komisyon üyeleri, SHIB'yi kayıt dışı menkul kıymetler olarak sınıflandırmak için kolay bir zaman geçirecekler. Yeni Shibarium web sitesi okur.

Shiba Inu'nun yeni L2 blockchain teknolojisi ile işinizi geliştirin! Betayı keşfedin, doğrulayıcı olun, bizimle çalışın veya bizimle işbirliği yapın, yeni dönem başladı; bu düşük maliyetli, hızlı ve daha iyi bir yer yapmak için hepimiz üzerimize düşeni yapmaya çağrıldık. Güçlü teknoloji.

Shib Yakında 0,01 Dolara Ulaşabilir Mi?

Son iki yılda yaklaşık yüzde 15.462.638 oranında kazanç kaydeden Shiba Inu'nun sonraki boğa piyasalarında daha da yüksek kazançlar kaydedeceğine bahse girmek güvenlidir. 24 saatlik yaklaşık 215.819.966 $'lık işlem hacmi ve 6.9 milyar $'ın üzerindeki toplam piyasa değeri ile Shiba Inu topluluğu gelecekte daha fazla artış beklemeye devam ediyor.

Shiba Inu için 0,01 $'a doğru ölçek, tokenin likiditesini artırmak için daha fazla borsa listeleme gerektirecektir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ