Sarı üzerinde mutlu shiba inu köpek. Kızıl saçlı Japon köpeği gülümseme portre Shiba Inu, ilk çeyrekte büyüme ribaundu olarak Nasdaq 100'ü geride bıraktı.

Shiba Inu, SHIBARIUM testnet Puppynet İşlemleri Fırlayarak Nasdaq 100

Sarı üzerinde mutlu shiba inu köpek. Kızıl saçlı Japon köpeği gülümseme portre
Shiba Inu, ilk çeyrekte büyüme ribaundu olarak Nasdaq 100'ü geride bıraktı.
Memecoin tarafından birçok sıfırı iptal etmek için yapılan yeni itme, Shibarium protokolü tarafından yürütülecektir.

Popüler memecoin Shiba Inu'nun (SHIB) bu yılki performansı, dijital para birimlerinin 2023'te daha büyük bir başarı yakalayabileceğini gösterdi. Kamuya açık veri kayıtlarına göre Shiba Inu, yılın ilk çeyreğinde ABD'nin en iyi teknoloji hisse senedi ölçütü olan NASDAQ 100'den daha iyi performans gösterdi. yıl, o sırada daha uygun bir yatırım seçeneği olduğunu kanıtladı.

31 Mart'ta sona eren üç ayda ve hatta yılbaşından bugüne kadar olan dönemde, Shiba Inu %29'dan fazla arttı ve şu anda bu yazı yazılırken 0,00001083 dolardan el değiştiriyor. Nasdaq 100 ise yılın ilk üç ayında sadece %17 yükseldi.

Özellikle, dijital para birimi ekosistemi, Nasdaq 100 ve S&P 500 Endeksi dahil olmak üzere ana akım ABD borsasıyla çok derin bir korelasyona sahiptir. Bununla birlikte, kripto piyasasındaki daha yüksek oynaklık, kripto varlıklarını borsa emsallerine kıyasla daha yüksek bir büyüme oranı yazdırmaya itti.

PuppyNet Avantajı

Shiba Inu'nun fiyatındaki artış, ciddi artışının çoğunu, Shibarium Layer-2 protokolünün beta sürümü olan PuppyNet'in lansmanından aldı. Shibarium'un, fiyatında önemli bir etki yaratması beklenen Shiba Inu memecoin ekosistemi için oyunun kurallarını değiştiren önemli bir unsur olduğu bilgisi verildi.

PuppyNet'in piyasaya sürülmesiyle Shibarium, bugünün Web3.0 ekosistemindeki en acil ihtiyaçlardan bazılarına yenilikçi çözümler getiren diğer önemli Ethereum tabanlı katman-2 ekiplerinin saflarına katılıyor.

Shibarium, ekosistemini çevreleyen yutturmaca temelinde hak ettiği kucaklamayı alıyor ve toplam işlemler geçen hafta Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine (ATH) ulaştı. Dolaylı olarak, Shibarium'daki işlem sayısındaki artış, memecoin fiyatı üzerinde altta yatan bir etkiye sahip olan istikrarlı bir SHIB token yakma olayını da tetiklemeye yardımcı olur.

Genel olarak, geliştiriciler Shibarium'u ne kadar çok benimserse, protokol genel olarak daha rekabetçi hale gelen L2 ekosisteminde o kadar alakalı olacaktır. SHIB'in kendisine bağlı yenilikler sayesinde elde edeceği daha geniş tanınırlığın yanı sıra, protokol, onu en büyük rakibi Dogecoin'e (DOGE) kıyasla sürekli olarak daha çekici kılacak güçlü bir faydaya sahip olacak.

Şimdiye kadarki PuppyNet kayıt başarısıyla, Shibarium ana ağının onaylanması, protokol ve onun destekçileri için bir dönüm noktası görevi görecek.

Shiba Inu Fiyatına Bakış

Şimdiye kadar önemli bir husus, mevcut Shibarium protokolünün SHIB fiyatını, tüm olayın beraberindeki memecoin fiyatını mevcut seviyesinden 0,001 $'a çekebileceği noktaya kadar nasıl artıracağıdır.

SHIB'in tarihsel fiyat hareketi, hiçbir şeyin imkansız olmadığını göstermiş olsa da, Shibarium'un rolü memecoin arzının, talebi artıracak şekilde arzını ezmek için kademeli olarak azaltılmasını sağlamaktır.

Öngörülen fiyatlandırmaya ulaşmak mümkün görünse de, tahmin edilmesi zor olan zaman çizelgesi olmaya devam ediyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ