Shiba Inu'nun Ethereum'dan daha merkezi olmayan hale gelmesi bekleniyor.

Shiba Inu, Shibarium

Shiba Inu'nun Ethereum'dan daha merkezi olmayan hale gelmesi bekleniyor.
UNODE ekosistemde çok önemli bir rol oynadığı için Shiba Inu, Unification'dan bazı kritik altyapı da alacak.

Shibarium, Shiba Inu'yu bir mem para biriminden teknolojik odaklı bir ekosisteme dönüştürmesi beklenen bir projedir. Ethereum'un üzerinde çalışan bir blockchain katmanı olarak çalışacak şekilde ayarlanmıştır. Shibarium, varlığın yalnızca Ethereum'a dayanmasını önlemek için SHIB işlemlerinin büyük bir bölümünü devralacaktı. Son zamanlarda, beta test ağı başlatıldı. Shiba Inu, Shibarium projesinin ana geliştiricisi olarak bilinen geliştirme firması Unification'ın bunu önemli bir hedef olarak gördüğü için ademi merkeziyet temelinde Ethereum ile rekabet edebilir.

Unification (FUND) ağının popüler bir doğrulayıcısı olan Ringoshi Toitsu, 5 Nisan'da Unification Foundation ile bir topluluk kullanıcısı arasındaki etkileşimi gösteren bir ekran görüntüsünü tweetledi. Ekran görüntüsünde yakalandığı gibi Unification, Ethereum Virtual Machine (EVM) düğüm işlemleri sorununu merkezileştirmeye çalışıyordu. Bu nedenle, Birleşme'nin Shibarium ekosistemindeki merkezi olmayan uygulamalar (dapp'ler) için yaklaşmakta olan aracı UNODE, SHIB'nin 2. katmanı tarafından kullanılacaktır.

Birleşmenin yerel belirtecinin FUND olduğunu belirtmekte fayda var. Bunun UNODE tarafından kullanılacak tek kripto olarak kritik bir rol oynadığı söyleniyor. Toitsu'ya göre UNODE, SHIB ekosisteminde çok faydalı olacaktır.

Birleşme şimdi Shibarium operasyonları için bir sonraki ana merkezileştirme noktası olan EVM düğüm operasyonları ile mücadele ediyor. UNODE'nin 2023'teki lansmanı, FUND'u gaz olarak kullanan geliştiriciler ve Dapp'ler için daha güvenli ve merkezi olmayan bir altyapı sunuyor!

Shiba Inu Şu Anda Yükselişte

Ethereum'un son ETH.20 yükseltmesinden sonra nasıl bir tartışma konusu olduğu düşünüldüğünde, projenin ademi merkeziyet yönü çok önemlidir. Messari'nin 2022 sonbaharında yaptığı araştırmaya göre, önde gelen Ethereum uygulamalarının yüzde 70'i dört merkezi düğüm sağlayıcı üzerinde çalışıyor. Bir blog gönderisinde Unification, Alchemy, Infura, Moralis ve Quicknode'un en fazla ETH node'u sağlayan dört merkezi endüstri görevlisi olduğundan bahsetti. Bunun, merkezi olmayan uygulamaların teknoloji yığınında bir güvenlik açığı oluşturduğu söyleniyor. Birçoğu ayrıca DApp'ler aracılığıyla kart ödemeleri gerektirir, bu nedenle izin verilir ve tanımlanabilir. Bu durumda, izleme tetiklenebilir.

Unification'ın UNODE'u, EVM düğümü operasyonlarını demokratikleştirerek, merkezileştirerek ve teşvik ederek bu Aşil Topuğu'nu ele alıyor. Değerlerimize uygun olarak, bu saf Web3 olacaktır.

Oracle of Oracles (OoO), aynı zamanda Unification teknolojisinin bir parçasıdır. OoO, merkezi olmayan ve merkezi borsalardan gelen verileri birleştirerek gerçek zamanlı varlık fiyatları sağlar. Bu, SHIB ekosistemine entegre edilecek ve ShibaSwap, Shiboshi NFT'ler ve Shibarium'u içerecektir. Bu, Birleşmeden gelen önemli altyapının Shiba Inu tarafından alınacağı anlamına gelir.

Birleşme, Shibarium teknolojisiyle mükemmel bir iş çıkarıyor ve başka hiç kimse onunla boy ölçüşemez. Yetki verme/staking'e odaklanan erken bir beta aşamasındayız. İnsanlar BONE'nin gaz olduğunu, GERÇEK yönetişim olacağını ve GERÇEK SHIB kullanıcılarının blok zincirini kullanarak ödüller kazanabileceklerini biliyor.

Shiba Inu'nun şu anki hissiyatı yükseliş yönünde ve baskı tarihi itibariyle 0,000011 $'dan işlem görüyor. Son yedi gün içinde varlık yüzde 2 arttı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ