Shibarium'un baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, projenin beta sürümünün yakında yayınlanacağını açıkladı.

Shiba Inu: Shytoshi Kusama

Shibarium'un baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, projenin beta sürümünün yakında yayınlanacağını açıkladı. Ayrıca, Shibarium'u inşa etmek için birkaç projenin kendilerine ulaştığını da açıkladı.

Kullanıcıların ve geliştiricilerin mevcut blok zinciri üzerinden yeni kullanım durumlarını etkinleştirmelerini sağlamak için tasarlanan, merakla beklenen blok zinciri platformu Shibarium'un çok ilgi gördüğü söyleniyor. Shiba Inu ve Shibarium projesinin baş geliştiricisi Pseudonymous Shytoshi Kusama'ya göre, bu hafta Medium'da yayınlanan giriş formuna bazı inanılmaz başvurular oldu. Yaptığı açıklamada, gelen her başvurunun incelendiği ve doldurulan formlara yanıtların bu hafta sonu gönderileceği açıklandı.

Giriş formunu gönderenler için, bu hafta sonu bir e-posta yanıtı görmelisiniz. Biz sadece düzenliyoruz ve birkaç bin başvurunun her birine hak ettiği ilgiyi gösteriyoruz.

Yeniden etkinleştirilen Telegram Shibarium sohbetinde konuşan Kusama, birkaç projenin Shibarium ile işbirliği yapmak için SHIB ekibiyle iletişime geçtiğini belirtti.

Kusama ayrıca topluluğa binlerce başvuru için teşekkür ederek bunun SHIB ordusunu daha da güçlü kıldığını belirtti. Shibarium Beta'nın piyasaya sürülmesi için her şey hazır olsa da baş geliştirici, Spotify bağlantısı içeren bir tweet attı ve "biz bitirirken şarkı tekrarlanıyor" dedi. Ayrıca herkesi projeye davet etti.

ShibaSwap, Shibarium'un Resmi DEX'i Olacak

Projenin arkasındaki ekip son zamanlarda biraz sessiz kalarak SHIB topluluğu üyeleri arasında endişelere yol açtı. Bunu açıklayan Kusama, Shibarium Beta ve Shiba Inu metaverse hakkında halkı bilgilendirmek için liderliğinde çeşitli ekiplerle yorulmadan çalıştığını belirtti. Ona göre, yılın ilerleyen zamanlarında SXSW etkinliğinde WAGMI Temple merkezini sunmaya hazırlanıyorlar.

Açıklığa kavuşturulması gereken birkaç şey… Herkes Shibarium'a davetlidir! Alım formumuza bazı inanılmaz başvuruları görmek için sabırsızlanıyorum ve şimdiden gördüm. Sessizim çünkü Shibarium Beta ve Shib.io the Metaverse için SXSW için zamanında güncellemeler üzerinde çalışan çeşitli ekiplerle birlikteyim.

Kusama, zincirler arası platform ShibaSwap hakkında da bir açıklama yaptı. Ona göre, Shibarium'un lansmanı, ShibaSwap'i Shibarium'un resmi merkezi olmayan borsası yapacaktı.

Ama lütfen bir şeyi not edin. Shib Ekibi, çapraz zincir, güncellenmiş (ekipten gelen yeni tasarımları gördünüz mü!) ve güzel Shibaswap'in Shibarium'un Resmi Dex'i olmasını sağlayacaktır. Bunun net olmaması durumunda. Diğerlerini görmek için sabırsızlanıyorum.

Shibarium bir süredir 13 Şubat'ta projenin beta sürümünün yakında yayınlanacağı haberiyle gündemdeydi, ancak hiçbir şey olmadı. Platformu kullanmakla ilgilenen kişilerin, onu çalıştırmak için Bone ShibaSwap (BONE) satın almaları gerekeceği de bildirildi. Hassas veriler için kullanılmaya uygun hale getiren güvenli ve kurcalamaya karşı korumalı olduğu iddia edildiğinden, projenin ilgi merkezlerinden biri güvenliktir. Şeffaflığı, faaliyetleri ve işlemleri izlemek için de idealdir. Bunun da ötesinde, Shibarium'un ilginç hızıyla uygun maliyetli olduğu söyleniyor.

Shiba Inu şu anda 0,000011 dolardan işlem görüyor ve son yedi gün içinde yüzde 13 düştü. Mevcut piyasa duyarlılığı göz önüne alındığında, kısa vadede 0,001 dolara ulaşmak pek olası değil. Ancak Shiba Inu, yatırımcıların Shibarium sürümüne nasıl tepki vereceğine bağlı olarak uzun vadede bu fiyat noktasına ulaşabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ