Shiba Inu ekibi, SHIB The Metaverse Dunes merkezi için yeni konsept resmini ortaya koyuyor.

Shiba Inu Trilyon Dolarlık Pazar İçin Büyük Güncellemeler Yayınladı - SHIB 1,50 Dolara Fırlayacak Mı?

Shiba Inu ekibi, SHIB The Metaverse Dunes merkezi için yeni konsept resmini ortaya koyuyor.
Bu ve diğer yakın tarihli yükseliş geliştirme duyurularının teşvik ettiği SHIB, büyük bir dalgalanma için hazır olabilir.
Shiba Inu (SHIB) ekibi, köpek temalı memecoin'in yaklaşmakta olan sanal gerçeklik dünyası SHIB The Metaverse için bir başka yükseliş güncellemesi paylaştı.

Metaverse geliştirmeyle ilgili güncellemeler için resmi Twitter kolu olan SBI the MV'den yapılan bir güncellemede ekip, projede hayati bir rol oynayacak dijital konumlardan biri olan Dunes için yeni konsept çizimini paylaştı.

Konsept sanatından, konum, "parıltılı" yüksek binalar ve "soğutma suları" ile karikatürize manzaralı bir "tür vaha" olacaktır.
Açıklama, ekibin SHIB the Metaverse'deki Dune merkezi için açıkladığı üçüncü konsept sanattır. Ekim ayında ekip, dijital konumun siyah beyaz eskizlerini ortaya çıkardı.

O sırada ekip, merkezin görünümü için ilhamın gerçek dünyadaki birkaç yerden alındığını da ortaya çıkardı. Bunlar arasında ABD'nin Colorado eyaletindeki Great Sand Dune Ulusal Parkı; Dubai; Mısır; Namibya'daki Sossusvlei Parkı; ve Sahra Çölü.

İlk güncelleme ayrıca, merkez için flora ilhamının Welwitschia, Nara Melons, Camel Thorn Tree, Bushel, Twigs ve Thorns'tan geldiğini, merkez için fauna ilhamının ise Dune Scorpion, Sidewinder Yılanları, Zürafalar, Çitalar, Fillerden geldiğini ortaya çıkardı. ve diğer hayvanlar.

İkinci konsept çizim açıklaması, ekibin Shiba Inu topluluğu üyelerinin sorularını yanıtlamak için düzenlediği ocak başı sohbetinin ardından Ekim ayında ilkinden birkaç gün sonra yapıldı. Ekip, bunlardan önce Canyon, WAGMI Temple ve Rocket Pond gibi metaverse'nin diğer merkezleri için konsept çizimleri de paylaşmıştı.

SHIB Büyük Bir Dalgalanma İçin Mi Hazırlanıyor?

Shiba Inu ekibi, metaverse platformunu geliştirmede büyük ilerleme kaydetmenin yanı sıra, ekosistemi genişleten birkaç başka proje üzerinde de çalışıyor. Geçen ay, Shiba Inu geliştiricileri Shiba Eternity oyununun lansmanını duyurdu.

Duyurunun ardından, Shiba Inu'nun takma adlı yaratıcısı Shytoshi Kasuma, Ethereum tabanlı projenin yakında kendi katman 2 çözümleri olan Shibarium'u başlatma olasılığını da ima etti.

Duyuruların tümü, ekibin SHIB'in daha fazla fayda sağlayarak memecoin etiketini attığını görmeye olan bağlılığına işaret ediyor. Daha fazla fayda ile, SHIB'nin fiyatı önümüzdeki günlerde katlanarak artabilir ve sonunda 1 doları geçebileceği beklentileri vardır. SHIB, bu yazı yazılırken CoinMarketCap'ten alınan verilere göre son 24 saatte yüzde 1,15 artışla yaklaşık 0,0000097 dolardan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ