ShibPP olarak tanımlanan en iyi Shiba Inu etkileyicilerinden biri, meta veri deposunun Unreal Engine 5.1 üzerine inşa edildiğini açıkladı.

Shiba Inu, Trilyon Dolarlık Pazarda Büyük Bir Güncelleme Yayınladı - SHIB Fiyatını 2 Dolara Çıkaracak Mı?

ShibPP olarak tanımlanan en iyi Shiba Inu etkileyicilerinden biri, meta veri deposunun Unreal Engine 5.1 üzerine inşa edildiğini açıkladı.
Temmuz ayında, Shiba Inu'nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, Discord'daki Metaverse'te projenin ne kadar gerçek dışı görüneceğine dair ek ayrıntılar paylaşmadan projenin "Gerçek dışı" görüneceğini ima etti.

Bugünün erken saatlerinde Shiba Inu'nun metaverse ekibi, Ryo Plaza'nın beklenen ilk konsepti yerine WAGMI Tapınağı'nın ilk resmi görünümünü bıraktıktan sonra Ryo Plaza Ocakbaşı sohbetinin katılımcılarını şaşırttı. WAGMI Temple merkezinin ilk konsepti Eylül ayında paylaşıldığı için bu oldukça ilginç. Pekin'deki Cennet Tapınağı da dahil olmak üzere üç şehrin dijital mekanın mimari tasarımına ilham verdiği gözlemlendi. Ekip, üç aylık bir süre içinde konsepti gerçeğe dönüştürmeyi başardı.

Bu güzel tasarım SHIB topluluğu tarafından alkışlandı. Bir eğlence gazisi olan Brandie Konopasek, gelişme hakkında yorum yaptı.

Wagmi'nin resmi fotoğraf yayını! Bunu konseptten gerçeğe dönüştürmek inanılmazdı. Bunlar, Shib meta veri deposunun içinden ortamdan doğrudan çekmelerdir.

ShibPP olarak tanımlanan en iyi Shiba Inu etkileyicilerinden biri, meta veri deposunun Unreal Engine 5.1 üzerine inşa edildiğini açıkladı.

Tüm Ekosistemde Shiba Inu Güncellemesi

Temmuz ayında, Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, Discord'da The Metaverse'de projenin ek ayrıntılar paylaşmadan "Gerçek dışı" görüneceğini ima etti. Geliştirme stüdyosu The Third Floor ile bir ortaklık duyurduktan sonra ekip, Unreal Engine deneyimini açıkladı.

Unreal Engine'de gerçek zamanlı işleme ve yaratıcı yineleme ile desteklenen TTF'nin hızlı prototipleme özelliği, fikirlerden ve konseptlerden 3B prototiplere bakış alacaktır.

Unreal Engine 5.1'in Unreal Engine'in bir tekrarı olduğunu belirtmekte fayda var. Geliştiricilere göre, UE5'te ilginç bir özellik seti ile tasarlandı. Bu, farklı sektörlerdeki yaratıcıların daha çok yönlü, verimli ve sağlam bir ekosistemde çalışmasını sağlar.

Son zamanlarda, Shiba Inu geliştiricisi "Shib trophias", bir projenin birinci sürümünün, adı hakkında daha fazla bilgi olmadan tamamlandığını açıkladı. Ayrıca, içerik akışını sağlamak için projenin aşamalı olarak başlatılacağını açıkladı. Shib topluluğu daha önce projenin Shibarium olduğunu düşündü, ancak, tüm ekosistem olduğu ortaya çıktı.

Metaverse endüstrisinin 2030 yılına kadar yaklaşık 1,3 trilyon dolar değerinde olacağı tahmin ediliyor. 2022-2030 tahmin döneminde, kayıtlı CAGR'nin (Büyüme Oranı) yüzde 44,5 civarında olduğu tahmin ediliyor. 2021'de metaverse endüstrisi yaklaşık 51,69 milyar dolar değerindeydi. Bu büyümenin yatırımlardaki artıştan kaynaklanması bekleniyor. Microsoft ve NVIDIA gibi şirketler, meta veri evrenini güçlendirmeye yardımcı olacak yazılım ve donanım üretti. Microsoft tarafından metaverse tabanlı çıkarlar için yaklaşık 70 milyar dolar harcandı.

Shiba Inu şu anda son 24 saatte yüzde 1,66'lık bir artışla 0,000009 dolardan işlem görüyor. Mevcut fiyattan, Shib'in kısa vadede 2 doları görebileceği görünmüyor. Ancak mini bir ralli olabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ