Anahtar ağ doğrulayıcı, Shibarium genel beta test ağı lansmanı için lansman tarihinde güncelleme verir.

Shiba Inu, Trilyon Dolarlık Pazarda Ölçeklendirme Sorununu Çözecek – Önemli Güncellemeler ve SHIB, 0,10 $


Anahtar ağ doğrulayıcı, Shibarium genel beta test ağı lansmanı için lansman tarihinde güncelleme verir.
Shib, benimsemenin artması ve muhtemelen fiyatları 0,10 $'a göndermesi nedeniyle lansmandan büyük ölçüde yararlanacak.

Shiba Inu, yeni Layer-2 ölçekleme çözümü Shibarium'un piyasaya sürülmesiyle kripto pazarını devralmaya hazırlanıyor. Shibarium'un lansmanı, 2022'nin büyük bir bölümünde alay konusu oldu. Geliştiriciler şimdi Shib topluluğunu bir sonraki hamle konusunda güncelliyorlar.

FUND REUMining ve Unification maincahin'deki Validator operatörü Ringoshi Toitsu'nun yakın tarihli bir tweet'inde, Unification ve Shib'in "verileri birleştirmek" için bir araya geldiğini ortaya koydu.

Toitsu ayrıca, herkese açık beta testnet lansmanı için kesin bir tarih almakta ısrar eden bir Twitter kullanıcısına cevaben lansmanın ne zaman bekleneceği konusunda daha fazla fikir verdi.

“Birleşme ve SHIB ekibi, Shibarium'un serbest bırakılması için durmaksızın çalışıyor. Sağlanan kesin bir tarih yok ve önemli bir kanıt olmadan sağlam bir tarih sağlamak benim ahlakıma aykırı olur. Yapabileceğimiz en iyi şey, son github güncellemeleri göz önüne alındığında YAKINDA spekülasyon yapmak. Açıkladı.

Bununla birlikte, Shib BPP olarak bilinen bir Shib etkileyicisi, beta testinin geliştiriciler listesinde bir sonraki belgeleme sürecinden hemen sonra geleceğini açıkladı.

Ayrıca, Discord'daki resmi Shiba token topluluğuna bir "Shibarium duyurusu" bölümünün eklenmesine dikkat çekti.

Bu arada geliştiriciler, yükseltmeyle ilgili söylentileri temizlemek için zaman ayırdı. Resmi Shibarium ağı twitter tanıtıcısı aracılığıyla geliştiriciler, Bone'un geliştiriciler tarafından kullanım ve gaz ücretleri için seçilen tek token olduğunu doğruladı. "Protokol dahilinde çalışmak için başka hiçbir token gerekli olmayacak." eklediler.

Geliştiriciler, Shibarium'un diğer tokenlar için geliştirildiğini öne süren iddiaları da çürüttü.
"Ayrıca ve kesinlikle açıklığa kavuşturmak için: Shibarium, @Shibtoken için geliştirildi ve sahiplik iddiasında bulunan veya başka herhangi bir token üzerinde işletilebilirlik bağımlılığıyla ilgili spekülasyon yapan diğer projeler için geliştirildi." Başka bir tweette açıkladılar.

Geliştiriciler, topluluk üyelerine, katman-2 ölçeklendirme çözümünün yalnızca Shib topluluğuna ve onun "sağlam temeline" ait olduğunu hatırlattı. Shibarium, Shiba sinüsünü ve büyümesini her zaman kapsayacaktır, diye eklediler.

Shiba, 0,10$'lık Bir Fiyat Seviyesine Ulaşabilir Mi?

Shiba Inu, Ağustos 2020'deki lansmanından bu yana fiyatında takdire şayan bir artış gördü. O zamandan beri meme coin, piyasadaki en uzun süredir devam eden memecoinlerden biri olan Dogecoin ile yan yana anılıyor.

Shib'in bugüne kadarki en yüksek fiyatı 0,000086 dolardır. Shib bu fiyata 28 Ekim'de ulaştı ve o zamandan beri 0,000084 dolara düştü.

Shibarium'un lansmanının ağa ölçeklenebilirlik getirmesi bekleniyor ve bu da Shib'in pazarda daha fazla ivme kazanmasına yardımcı olabilir.

Bazı analistler ayrıca Shiba Inu'nun bu yıl 0,10 dolara yükselme kapasitesine sahip olduğunu tahmin ettiler. Ancak kısa vadede, bazıları Ocak ayının sonundan önce fiyatlarda %30'luk bir artış öngörüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ