Meme tabanlı kripto para birimleri Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE), her iki tokenin piyasa değerinin 30 milyar doların altına düşmesinden sonra son birkaç gün içinde büyük bir darbe aldı.

Meme tabanlı kripto para birimleri Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE), her iki tokenin piyasa değerinin 30 milyar doların altına düşmesinden sonra son birkaç gün içinde büyük bir darbe aldı. En son düşüş, DOGE ve SHIB'nin artık piyasa değerine göre ilk 10 kripto para birimi arasında olmadığı anlamına geliyor. Geçen hafta sadece bu iki dijital para değil, tüm kripto para piyasası büyük bir koleksiyon gördü.

Shiba Inu, 24 Saat İçinde Değerinin Yaklaşık %6'sını Kaybetti

3 trilyon dolarlık tüm zamanların en yüksek piyasa değerine ulaştıktan sonra, kripto piyasası geçen hafta büyük bir düzeltme gördü. Son 24 saatte Shiba Inu, değerinin yaklaşık %6'sını kaybetti. 24 milyar dolarlık piyasa değeri ile SHIB, dünyanın en büyük 12 dijital varlığıdır. Öte yandan, Dogecoin aynı dönemde %4 düştü. DOGE'nin mevcut piyasa değeri yaklaşık 29 milyar dolar. Genel olarak, dijital varlıklar neredeyse 500 milyar dolar değerinde piyasa değeri kaybetti.

Birkaç Altcoin de Gözle Görülür Bir Düşüşe Tanık Oldu

Shiba Inu ve Dogecoin dışında, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB), Solana (SOL) ve Cardano (ADA) dahil olmak üzere diğer önde gelen kripto para varlıkları da yüzde 10'dan fazla düştü. son yedi gün. Yatırımcılar bu yılın başlarında Shiba Inu ve Dogecoin'de önemli kazanımlar elde ederken, son düzeltme meme coinleri etrafındaki genel duyguda büyük bir değişikliğe neden oldu. Aslında, yeni yatırımın çoğu şimdi Tether (USDT) ve USDC gibi istikrarlı paralara gidiyor. Fiyatlardaki son düşüşe rağmen, DOGE ve Shiba INU, 2021'de hala en iyi performans gösteren kripto para birimleri arasında yer alıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ