Shiba Inu'ya gelen “büyük güncelleme”, Shiba'nın lider geliştirici odağı şimdi Shiba Inu'nun Katman 2 protokolü olan Shibarium'a döndüğü için yatırımcıları canlandırıyor.

Shiba Inu: Yayınlanacak Önemli Güncelleme – Yıl Sonuna Kadar Fiyat 0,50$

Shiba Inu'ya gelen “büyük güncelleme”, Shiba'nın lider geliştirici odağı şimdi Shiba Inu'nun Katman 2 protokolü olan Shibarium'a döndüğü için yatırımcıları canlandırıyor.
Shiba Inu, yatırımcıların yüzde 86,46'lık bir toparlanmayı 0,0000018 ABD dolarına hedeflemesiyle Ağustos fiyatlarını geri alarak bir haftadan kısa bir süre içinde yüzde 56'nın üzerinde toplandı.
Shiba Inu (SHIB), piyasa değerine göre dünyanın en büyük ikinci mem kripto para birimi olan Shibarium'un yakında piyasaya sürülmesiyle büyük bir destek almak üzere. Cumartesi günü, Shiba Inu'nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, çok beklenen Shibarium'u yakında başlatmayı ima etti ve SHIB fiyatlarındaki düşüş nedeniyle riskten kaçınan Shib ordusunu canlandırdı.

"Baş aşağı çalışıyor. Güncelleme yakında geliyor ve seveceğinizi düşünüyorum,” diye tweet attı Kusama, “Shibarium” ve “Shibareternity” hashtaglerini ekleyerek.

Bugün geliştirici, 2 Kasım'da piyasaya sürülecek olan Shibaeternity 1000+ sayfa oyuncu kılavuzunu tamamladıktan sonra "odak noktasının şimdi Shibarium'a döndüğünü" tweetledi. Kusama'nın tweet'leri, Shiba ekibinin aynı anda Shiba Inu'nun Koleksiyon Kart Oyunu ve Shibarium belgeleri için bir oyun rehberi yayınlayacağını tahmin ederek Shiba topluluğundan büyük ilgi gördü.

İlk olarak Shiba Inu'nun yaratıcısı Ryoshi tarafından önerilen Shibarium, ağın genişleyen işlevlerini barındırmaya yardımcı olmak için Shiba ekosistemine ev sahipliği yapacak bir katman-2 çözümüdür. Yüksek gaz ücretleri, özellikle Shiba'nın Ethereum ağına güvenmesi nedeniyle Shiboshi NFT'lerinin piyasaya sürülmesinden sonra kullanıcıları sürekli olarak boğdu. Dahası, Ethereum'un bir hisse kanıtı konsensüs ağına geçişine rağmen bu sorun azalmaktan uzak görünüyor.

Shibarium'un, Unification'ın ürün lideri Maziar Sadri'nin Nisan ayında yaptığı ve işlemlerin "kuruşlar için saniyeler içinde onaylanacağını" belirten bir blog yazısıyla, Shiba ekosistemindekiler için işlem ücretlerini önemli ölçüde düşürmesi bekleniyor. Geçmişte Ryoshi, Shibarium'un işlem ücretlerinin minimum hatta Sıfır olacağını da belirtmişti. Shiba Discord ile ilgili yakın tarihli bir toplantıda geliştirici, "Shibarium'un her hizmet, oyun veya üzerine inşa edilen her şey için düşük ücretler sunacağını" belirtti.

Shibarium ayrıca SHIB tokenlerini yakmak için gelişmiş bir yönteme sahip olacak ve bu da dolaşımdaki madeni para sayısını önemli ölçüde azaltacak - bu teorik olarak fiyat için iyi. Ayrıca, içerik oluşturucuların üzerine inşa etmesini sağlamanın yanı sıra Shibarium, diğer ekosistemler için bir köprü görevi görebilir. Unification'daki geliştiriciler şu anda Cüzdanlar, Blok Gezginleri ve belirteç aktarım köprüleri gibi son kullanıcı etkileşimi için gerekli tüm araçların geliştirilmesini amaçlayan bir Testnet'i dağıtmak için çalışıyor.

Bununla birlikte, Shibarium için resmi bir çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Yine de, Ağustos ayında Shiba'nın Discord moderatörü Queenie'nin yorumlarından ödünç alarak 2022'nin sonuna doğru piyasaya sürülme olasılığı yüksek.

Başka yerlerde, Dogecoin'in geçen haftaki yükselişinin ardından toplandıktan sonra, Shiba Inu yavaşlamış gibi görünüyor. Basın zamanında, SHIB son 24 saatte yüzde 6.49'luk bir artışın ardından 0.00001287 dolardan işlem görüyordu. Geçen hafta, köpek temalı madeni para, hafta sonu geri tepmeden önce yüzde 56.62 kadar büyüdü.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ