Coinbase'in fiyat sayfası verileri, Shiba Inu yatırımcılarının platformunda ortalama tutma süresinin şu anda 183 gün olduğunu gösteriyor.

Shiba Inu Yükselecek Mi? SHIB, Bitcoin ve Ethereum

Coinbase'in fiyat sayfası verileri, Shiba Inu yatırımcılarının platformunda ortalama tutma süresinin şu anda 183 gün olduğunu gösteriyor. Projenin kurucusunun ayrılmasına rağmen, SHIB sahipleri varlıklarını elinde tutmaya devam ediyor.

Coinbase'deki kullanıcıların, memeden ilham alan kripto varlığı Shiba Inu'yu satmadan veya başka bir cüzdana aktarmadan önce tuttukları ortalama süre artık altı ayı aştı. Coinbase'in fiyat sayfası verileri, NASDAQ listeli kripto borsasındaki Shiba Inu yatırımcılarının 183 gün boyunca SHIB tokenlerini elinde tuttuklarını gösterdi.

Bu süre Solana (SOL), Bitcoin (BTC), Cardano (ADA) ve Ethereum (ETH) gibi diğer en iyi dijital varlıklar için ortalama tutma süresini aştı. Kripto borsasının açıklamalarına göre, uzun bir bekletme süresi, bir birikim eğilimine işaret ediyor. Buna karşılık, kısa tutma süresi, jeton satışlarının veya transferinin arttığını gösterir. Gfinity eSports verilerine göre Coinbase, platformunda bekletme süresi özelliğini sunduğundan beri, SHIB'nin ortalama bekleme süresi artıyor.

Coinbase'in fiyat verileri, Shiba Inu'nun platformun en popüler 12 dijital para birimi arasında yer aldığını da ortaya koydu. Borsa ayrıca, memeden ilham alan madeni para ticareti yapan kullanıcılarının yüzde 94'ünün, geri kalanı jetonlarını hareket ettirirken daha fazlasını elde etmeye devam ettiğini duyurdu. Shiba Inu'nun Coinbase'deki ticari faaliyetinin, toplam ticari faaliyetinin sadece küçük bir kısmı olduğunu belirtmek önemlidir. Memeden ilham alan token, başta Binance olmak üzere diğer en iyi kripto ticaret platformlarında listeleniyor.

Kurucunun Ayrılmasına Rağmen Güçleniyor

Dört ay önce, Shiba Inu'nun anonim yaratıcısı, tüm sosyal medya profillerini sildi ve Shiba Inu topluluğundan çıktı. Çıkışı, Bitcoin kurucusu Satoshi Nakamoto'nun Aralık 2010'da Bitcoin topluluğundan ayrılmasına benzerdi. Ancak ayrılışı, SHIB sahiplerinin tokenlerini elinde tutmasını durdurmadı veya engellemedi.

Kurucunun ayrılmasından bu yana, platformun işlerini yürütmekten SHIB topluluğu ve geliştiriciler sorumlu olmuştur. Yakında piyasaya sürmeyi planladıkları yeni çözümler geliştiriyorlar. SHIB: Metaverse ve Shibarium, diğerleri arasında yakında piyasaya sürmeyi planladıkları iki popüler çözüm.

Shibarium, SHIB token sahiplerinin jetonlarını daha düşük işlem ücretlerinden yararlanmak için taşıyabilecekleri bir katman-2 blok zinciridir. Diğer metaverse'ler gibi, SHIB: metaverse, SHIB topluluğuna özel bir metaverse'dir. Üyeler bu metaverse üzerinde arazi satın almaya başladılar.

Ek olarak, SHIB geliştiricileri kısa süre önce bir ticaret kartı oyunu olan Shiba Eternity'nin bir önizlemesini yayınladı. Bu oyun, SHIB topluluğunun piyasaya sürülmesini çok beklediği projelerden biridir. SHIB geliştiricileri, Shiba Inu proje lideri Shytoshi Kusama tarafından yapılan bir duyurunun ardından oyun sırasında Shiba Eternity'nin bir önizlemesini yayınladı.

Kusama, daha önce iOS cihazlara sahip Vietnamlı oyun oyuncularının oyunun test sürümüne eriştiğini ve testin başarılı olduğunu açıklamıştı. Kusama ayrıca SHIB topluluğu için Shiba Eternity ile ilgili çeşitli fikirler önerdi. Önerilerinden biri, SHIB tokenleri, kemik veya NFT'ler gibi SHIB ekosistemiyle ilgili herhangi bir şey olan turnuva kazananlarının ödülü olan Shiba Eternity turnuvalarıydı. Birçok SHIB sahibi, Kusama'nın turnuva fikrinin harika olduğunu kabul etti ve onu destekledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ