Son yükseliş nedeniyle Shiba Inu'nun piyasa değeri, Chainlink, Litecoin ve Bitcoin Cash dahil olmak üzere önde gelen dijital varlıkların üzerine çıktı.

Son yükseliş nedeniyle Shiba Inu'nun piyasa değeri, Chainlink, Litecoin ve Bitcoin Cash dahil olmak üzere önde gelen dijital varlıkların üzerine çıktı.

Kripto para piyasa değeri geçen hafta 2,5 trilyon dolarlık önemli seviyenin üzerinde kaldı. Bitcoin, Ethereum ve Binance Coin geçen hafta marjinal kazançlar elde ederken, Shiba Inu söz konusu dönemde %40'tan fazla tırmandı. Son yükseliş nedeniyle SHIB'nin piyasa değeri, Chainlink, Litecoin (LTC) ve Bitcoin Cash (BCH) dahil olmak üzere önde gelen dijital varlıkların üzerine çıktı. Shiba Inu şu anda dünyanın en değerli 13. kripto para varlığı.

Shiba Inu, Son 24 saat içinde +%26

Kripto Analitik Platformu Santiment “Shiba Inu, son 24 saat içinde +%26 iken, kripto pazarlarının geri kalanı çoğunlukla yatay durumda. Genç, yükselen varlık, kalabalığın olumsuzluk anları ve şüpheli yorumlarla birlikte ürkütücü bir şekilde pompalamaya devam ediyor, ”dedi. Kripto para birimi etrafındaki genel piyasa hissi, 2021'in başlangıcından bu yana olumlu oldu. Mem tokeni, 2021'in ilk dokuz ayında ilk 20 arasında en iyi performans gösteren kripto para birimi olmaya devam etti. Bazı önde gelen kurumsal yatırımcılar da Shiba Inu'yu iyi bir araç olarak görmeye başladı.

Shiba Inu'nun Piyasa Değeri Dogecoin'e Yaklaşıyor

Dün erken saatlerde Shiba Inu, rekor seviyedeki en yüksek seviye olan 0.000044 $ fiyat seviyesine dokundu. Mem coin bu yıl birkaç milyon dolarlık bir piyasa değeriyle başladı. “Dogecoin Katili” olarak bilinen SHIB, 2020'de kuruldu. Shiba Inu'nun piyasa değeri Dogecoin'e yaklaşıyor. Birkaç önde gelen dijital borsa, müşterilerden gelen artan talebi karşılamak için sosyal paraları listelemeye başladı. Bu tür sosyal tokenlerin artan popülaritesi, 2021'de Shiba Inu'nun genel büyümesine çok katkıda bulundu. SHIB'nin son yedi gündeki %40'lık önemli artışı, kripto para biriminin dünyanın en değerli meme tokeni olma potansiyeline sahip olduğunu gösteriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ