Shibarium Beta test turunun yakında başlamasıyla birlikte, SHIB önümüzdeki günlerde bir fiyat artışı bekliyor.

 Shiba Inu

Shibarium Beta test turunun yakında başlamasıyla birlikte, SHIB önümüzdeki günlerde bir fiyat artışı bekliyor.
L2 ölçeklendirme çözümünün başlatılması, Shiba Inu ağının daha fazla ölçeklenebilirlik deneyimi yaşamasını sağlamalı ve işlem hızını artırmalıdır.

Shytoshi Kusama takma adıyla anılan popüler mem dijital para birimi Shiba Inu'nun baş geliştiricisi, yakın zamanda bir Telegram gönderisinde Shibarium protokolü için uzun zamandır beklenen beta testinin yakında başlayacağını açıkladı. Konuya yakın bir kaynak, geliştiricinin lansmanın "ciddi bir şekilde geldiğini" duyurduğunu söyledi.

Kusama, köpek kripto para birimi için bir Ethereum Layer-2 ölçekleme çözümü olan Shibarium için beta test aşamasının yakın olduğunu ekledi. Shibarium güncellemesi çok gecikti ve Shiba Inu topluluğu, tekrarlanan gecikmelerden dolayı hüsrana uğradı. Raporlara göre, Unification olarak da bilinen geliştirme ekibi, yılın başında Layer-2 ağı için beta testinin Eylül ayının sonuna doğru yayına gireceğini açıkladı.

Ancak proje, ekibi Shibarium lansman tarihini ertelemeye zorlayan kritik bir teknik kusurla karşılaştığından, plan geliştirme ekibi tarafından tahmin edildiği gibi gitmedi. Bu arada, son haftalarda, çoğu SHIB sahibi, bazı ekip üyeleri tarafından yayınlanan bir geri sayım sayacının ardından köşede olduğunu söyleyerek Shibarium lansmanı hakkındaki iyimserliklerini dile getirdi.

Ayrıca, Shiba Inu destekçileri, son geri sayım güncellemesinin, Kusama'nın L2 protokolüne odaklandığına dair önceki açıklamalarının ardından Shibarium için olduğuna inanıyor. Etkinliğin biraz farklı bir şekilde, geri sayım, topluluktaki pek çok kişiyi hayal kırıklığına uğratan Shibarium lansman güncellemesi için değil, ağın web sitesi yükseltmesi içindi.

Shibarium Lansmanından Önce Web Sitesi Güncellemesi

Bu arada, web sitesi güncellemesini yöneten başka bir Shiba Inu geliştiricisi SHIB Trophias, Shibarium lansmanının başarılı olması için site iyileştirmesinin gerekli olduğunu söyledi. Geliştirici, ekip Shibarium'un beta aşamasının lansmanına başlamadan önce yapılacak ilk şeyin ana web sitesini güncellemek olduğunu ekledi. Ancak Trophias, ekibin hareket halindeyken web sitesi yükseltmesinin yalnızca bir bölümünü tamamlayabildiğini kaydetti.

Sonuç olarak, yükseltme toplu olarak yapılacak ve ekip bunu olabildiğince sorunsuz hale getirmeye çalışacak. Ancak Shibarium lansmanından sorumlu Shiba Inu geliştirme ekibi, beta testinin tarihini açıklamadı. Ancak, tatil sezonu yaklaşırken, beta test turu büyük olasılıkla 2023'ün ilk çeyreğinde yayına girecek.

Shibarium Yükseltmesi 0,10 Dolarlık Bir Fiyat Rallisini Tetikleyebilir mi?

L2 ölçeklendirme çözümünün beklenen lansmanı ile Shiba Inu ağı daha fazla ölçeklenebilirlik ve gelişmiş işlem hızı elde etmelidir. Meme tokeni, bir yıl önceki tüm zamanların en yüksek fiyatından %80'den fazla düştü.

Yine de Shibarium, tıkanıklığı önlemek için işlem yüklerini yakma yoluyla bölerek ağa başka bir boyut getirecektir. Böylece, analistlerin tahminlerine göre fiyatını %50'den fazla artırıyor. Sonuç olarak, Shibarium lansmanı SHIB'in fiyatını 0,10 $ seviyesine çıkarabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ