Atomik kripto cüzdanı, artan topluluk katılımı arasında Shibarium katman 2 ağlarının desteğini duyurdu.

Shibarium, Her Bir İşlemde SHIB

Atomik kripto cüzdanı, artan topluluk katılımı arasında Shibarium katman 2 ağlarının desteğini duyurdu.
Shiba Inu ölü adresi, toplam dolaşımdaki arzın yaklaşık yüzde 41'ini temsil eden yaklaşık 410.334.881.152.000,50 SHIB'ye sahiptir.

Shiba Inu (SHIB) ekosistemi, bir hafta içinde çıkması planlanan Shibarium beta lansmanını heyecanla bekliyor. Shibarium lansmanı, kripto ile ilgili medya kuruluşlarından büyük ilgi gördü. Ayrıca, Ethereum tabanlı meme coin, 7 milyar doları aşan piyasa değeri ve 24 saatlik yaklaşık 297 milyon dolarlık işlem hacmiyle gurur duyuyor. 1.312.232'den fazla sahibiyle Shiba Inu ekosisteminin, Shibarium lansmanından sonra katlanarak büyümesi bekleniyor.

Shibarium lansmanı yaklaşırken, dünya genelinde daha fazla borsa ikinci en büyük meme coin'i listelemek istiyor. Örneğin, Shiba Inu kısa süre önce OKCoin adlı en iyi Japon kripto para birimi borsasında listelendi. Ek olarak, bu ayın başlarında Bitget kripto para borsası, Shiba Inu'nun BONE jetonunu USDT ticaret çiftiyle listeledi.

Özellikle Atomic kripto cüzdanı, Shibarium katman 2 ağlarının desteğini de duyurdu. Shibarium desteğinin momentumunun lansmandan sonra artması bekleniyor, çünkü daha fazla yatırımcı meme paralarının gelecekteki beklentileri hakkında spekülasyon yapıyor.

Shibarium lansmanı ile her işlemde daha fazla SHIB yakma işleminin gerçekleşmesi bekleniyor. Özellikle, Shiba Inu ölü adresi, toplam dolaşımdaki arzın yaklaşık yüzde 41'ini temsil eden yaklaşık 410.334.881.152.000,50 SHIB'ye sahiptir.

Zincir içi verilere göre en büyük Shiba Inu yatırımcılarından bazıları Binance ve Crypto.Com'u içeriyor. Diğer balinalar yüz milyonlarca dolar değerindeki Shiba Inu ile bilinmiyor.

Shiba Inu Fiyat Analizi

Destekleyici temel yönleriyle Shiba Inu, dijital varlıklar üzerindeki düzenleyici incelemenin ortasında dünya çapında daha spekülatif tüccarları cezbetti. En büyük ikinci kripto para, tüm zamanların en düşük seviyesinden yaklaşık yüzde 22.862.277 oranında şaşırtıcı kazançlar kaydetti. Bununla birlikte, köpek temalı meme madeni para ATH'sinden yaklaşık yüzde 85 düştü.

04 Şubat'ta altı ayın en yüksek seviyesine ulaştığından beri, Shiba Inu'nun fiyatı son dört hafta boyunca 0,00001289 $'da konsolide oldu. 50 ve 200 MA arasındaki günlük zaman diliminde bir golden cross ile, Shiba Inu boğaları muhtemelen geçen Ağustos'un en yüksek seviyesine doğru bir kırılma için ötesine geçecek.

Ancak Shiba Inu fiyatı önümüzdeki haftalarda düşmeye devam ederse yükseliş tezi geçersiz olabilir. Yaklaşmakta olan bir fiyat düşüşü, olası bir kafa üzerinde düşen bir ayrışmaya sahip olan ve bir formasyon oluşturması gereken günlük RSI'nın desteğine sahiptir.

Böyle bir senaryoda, her kripto ayı piyasasının ardından çok çeyrekli konsolidasyon erken aşamalarda olabilir.

Bu arada, Shiba Inu'nun rakibi Floki (FLOKI), yeni Twitter CEO'su olarak duyurulmasının ardından 2023 yol haritasını yayınladı. Beklenen faaliyetler arasında Binance Pay ortaklığı, Floki mağazası lansmanı ve diğerlerinin yanı sıra Pyth Network ile ortaklık yer alıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ