Bu yazımızda size yeni bir projeyi ShibaRocket Nedir? Başlığıyla tanıtacağız. “Memecoin” dediğimizde aklımıza Dogecoin gelir.

Bu yazımızda size yeni bir projeyi  ShibaRocket Nedir? Başlığıyla tanıtacağız. “Memecoin” dediğimizde aklımıza Dogecoin gelir. Ancak Dogecoin'in gerçekten bir ödeme seçeneği veya bir değer deposu haline gelmesi için hala uzun bir yol var. Birçoğu Dogecoin'in halefi olan büyük vizyonlara ve iddialı planlara sahip bir memecoin arayışına girdi.

Yeni memecoin hareketi olarak ShibaRocket

Başlangıçta, bir memecoin, bir kripto para birimine dönüştürülmüş bir şakadır ve bu nedenle, halkın farkındalığını artırarak popülaritesini korur.

Uzun vadeli ve profesyonel yatırımcılar daha fazlasını arıyor: şaka coinlerinin geleceği ancak kullanım, kalite ve sürdürülebilirlik söz konusu olduğunda umut verici. ShibaRocket, memecoinleri yeniden tanımlayan Binance Smart Chain'deki en son projedir: eğlenin, para kazanın ve bir fark yaratın!

Atlayın: Shiba'nın gezegenler arası yolculuğu daha yeni başladı

Devam eden uzay temalı filmler, kitaplar, çizgi romanlar vb. listesi, insanların bizim dünyamızın ötesindeki dünyalara ve yakın yıldızlara seyahat etme özlemini yüzyıllardır yansıtıyor. Binance Smart Chain'in öncüleri olan Shiba ve çetesi, galaksideki yolculuklarına hazırlanmak için topluluk tarafından büyük ölçüde destekleniyor. Kripto alanındaki iki ana eğilimin birleşimi – memecoin ve NFT – ShibaRocket'i tüm zamanların en cazip ve görkemli planlarından biri haline getiriyor.

ShibaRocket'e kadar hiçbir geleneksel kripto projesi, kullanıcılarını gerçekliği artırarak maceraya sürüklemez. ShibaRocket, gerçek hayattaki astronomi hikayelerine bir kapı olarak hizmet etmek ve kullanıcılara Shiba'nın muhteşem yolculuğunun görsel-işitsel deneyimini sunmak için tasarlanmıştır. Shiba'nın yapımcıları kısa süre önce bu olağanüstü projeyi başlattı ve yakında kullanıcıları eğlence etkinliklerine dahil etmek için çizgi romanlar ve mini oyunlar yayınlayacak. Shiba, arkadaşları ve neden evrene gitmeye karar verdikleri hakkındaki hikayeler, web sitesinde e-kitap olarak indirilmeye hazır olacak olan çizgi romanlarında ortaya çıkacak. Bu arada, kullanıcılar ekonomik faydalar elde etmek için mini oyunlara katılabilir (puanları NFT şeklinde kullanabilir ve mağazalarda ve satış noktalarında indirimler alabilirler). Erken yatırımcılar ve savunucular da ödüllerini 2021'in 3. çeyreğinde almayı bekleyebilirler.

Tüm bu projenin odak noktası olan ShibaRocket Artırılmış Gerçeklik DApp, Google Playstore'daki beta lansmanı ile birlikte 2021'in 4. çeyreğinde piyasaya sürülecek. Ekip ayrıca, koleksiyonların ve diğer tokenlerin uygun şekilde saklanması için SHIBAROCKET Cüzdanını DApp ile entegre etmeyi planlıyor.

"Eğlenceli" kripto para için sürüş değerleri

ShibaRocket, kripto ve memecoin şüphecilerini ikna eder ve SHIBAROCKET'in gerçek kullanım durumları yaratarak kendisini yeni nesil DOGE ve SHIBA olduğunu kanıtlar.

SHIBAROCKET, ShibaRocket DApp'teki değişim aracıdır. Uygulama içi satın almalar ve diğer ücretler SHIBAROCKET'te ödenerek platformun yerel jetonunun satın alınması teşvik edilir. Mini oyunlardan ve görevlerden toplanamayan Nadir NFT'ler veya NFT'ler SHIBAROCKET ile takas edilebilir. Kısacası SHIBAROCKET, token talebinde bir artışı garanti eden herhangi bir oyuncu için olmazsa olmazdır.

Plana göre, ShibaRocket DApp V1, Ekim ayı civarında piyasaya sürülecek ve daha sonra Aralık ayında çıkan V2 Artırılmış Gerçeklik DApp'inde uygulanacak. İki entegre versiyonu başlatmak, ekibin akıllıca bir hareketidir; bu şekilde, oyunu erken benimseyenler oyunu oynamak ve/veya yatırımlarından elde edilen finansal kazançları görmek için çok uzun süre beklemek zorunda kalmazlar.

Ayrıca SHIBAROCKET sahipleri karar alma sürecine katılma ve bu projenin geleceğini belirleme hakkına sahiptir. Kullanıcıları bu hakkı kullanmaya teşvik etmek için ShibaRocket, hem eski hem de yeni kullanıcılara bir airdrop sunmaya karar verdi. Daha fazla bilgi resmi kanallarında duyurulacaktır.

SHIBAROCKET bir BEP-20 tokeni olduğundan, ekip, kullanıcı tabanına yüksek kaliteli ancak uygun fiyatlı işlemler sağlamayı taahhüt eder. Binance Smart Chain, blok zinciri teknolojisinin sürdürülebilir bir şekilde benimsenmesini sağlarken, güvenli ve ekonomik faaliyetleri güçlendirmesiyle ünlüdür. Bu tür özelliklerin kullanılması, SHIBAROCKET'in kalıcı refahına eşdeğerdir.

Tamamlayıcı SHIBAROCKET Cüzdanının arkasındaki fikir, DApp için yerleşik bir özelliktir. Oyuncuların koleksiyonlarını ve varlıklarını güvende tutmak için ayrı bir cüzdan kullanmaları gerekmez, bu da daha az rahatsızlık ve daha hızlı ödeme/tahsilat anlamına gelir.

Tokenomik

DApp'te iki tür token vardır: yardımcı program ve yönetim tokeni olarak SHIBAROCKET ve koleksiyon öğeleri olarak NFT'ler. Oyun içi koleksiyonlar hakkında daha fazla bilgi önümüzdeki haftalarda yayınlanacak.

SHIBAROCKET şu anda listeleniyor:

PancakeSwap

DEXTools

CoinGecko

CoinMarketCap: Listeleme başvurusu CoinMarketCap tarafından işleniyor

Ayrıntılar

Token Adı: ShibaRocket

Token Etiketi: $SHIBAROCKET

Ağ: Binance Smart Chain

Özellik: BEP-20

Akıllı Sözleşme Adresi: 0x782d8c5c0150bedc70d94fe6737763ede839f205

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ