Bugün kripto para alanında önemli bir gelişme yaşandı. Shibaswap faaliyete geçti. Mem coin Shiba Inu fiyatını önemli ölçüde etkilemesi bekleniyor.

Shibaswap Açıldı! SHIB Fiyatı Nasıl Etkilenecek?

Bugün kripto para alanında önemli bir gelişme yaşandı. Shibaswap faaliyete geçti. Mem coin Shiba Inu fiyatını önemli ölçüde etkilemesi bekleniyor.

Shiba fiyatı nasıl etkilenebilir?

Shiba Inu Coin, çeşitli yatırımcılardan inanılmaz bir yükseliş ve büyük destek alıyor. Meme coin, Binance'de (Kripto Ticaret Platformu) listelendikten sonra büyük bir artış kaydetti. Kripto paranın, diğer ticaret platformlarında resmi olarak listelendikten sonra piyasa değerinde büyük bir darbe aldığı söyleniyor. Son zamanlarda Coinbase Pro da SHIBA Inu'yu platformlarında listelediğini duyurdu, ancak ne yazık ki bazı teknik sorunlar nedeniyle ertelendi.

Shiba Inu yatırımcılarının hala akıllarında bir soru var, Shiba Inu aya gidecek bir sonraki kripto para birimi olacak mı? Bu makale, gelecekteki tahminleriyle ilgili tüm gerekli bilgileri sağlayacaktır.

Shiba Coin, lansmanından bu yana hızlı bir hype yaşadı. Tesla kurucusu ve SpaceX CEO'su tweetinde SHIBA parasından bahsettikten sonra meme parası kısa süre önce heyecanlandı. Kripto para, piyasa değerinde neredeyse %25 hype kazanıyor.

Merkezi olmayan Kripto topluluğu da kendi Shiba Swap'ına sahip olduğunu duyurdu, ancak henüz piyasaya sürülmedi, ancak yakın gelecekte piyasaya sürülecek. Shiba Swap ile yatırımcı kullanıcıları likidite, Stake ve Swap tokenleri sağlayabilecekler. Ayrıca, bir tür pasif gelir olarak woof getirileri elde etmek için tokeni takas edebilecekler.

SHIBA INU Coin Fiyat Tahminleri

Dogecoin katili, 2020'de çok düşük bir piyasa değeriyle piyasaya sürülürken, 2021'de kripto para kısa sürede ivme kazanıyor. Kripto paranın mevcut fiyatı 0,000008681 $'dır.

Şimdi, Shiba'nın yeni borsalarda listelenmesi durumunda fiyatın tekrar patlak vermesi ve 0.000018 doları görmesi bekleniyor. Ayrıca, yatırımcılar şimdi olduğu gibi değerini yükseltmek için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışırlarsa, 0,0000124 doları bulabilir.

Ayrıca, 2022 tahminleri, 0,000019'da yükselen bir fiyat değeriyle başlayabilir gibi görünüyor. Ayrıca, Shiba Swap 2022'ye kadar piyasaya sürülürse, fiyat 0,0003 $'ı kırabilir.

 “Shiba, normalden daha yüksek bir risk teşkil eden nispeten yeni bir token ve Binance listelenmesinden sonra muhtemelen yüksek fiyat oynaklığına maruz kalacak”.

Shiba Inu, Bitcoin ve Ethereum gibi diğer yerleşik kripto para birimleri gibi yerleşik değildir. Biraz daha riskli olabilir, ancak diğer ticaret ajansları platformlarında listelediğinde daha sağlam olabilir. Şu anda, Shiba Token hareketi iyi bir akışta.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ