Bu yazımızda sizlere Shibavax (SHIBX) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve SHIBX Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Bu yazımızda sizlere Shibavax (SHIBX) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve SHIBX Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Shibavax (SHIBX) Nedir?

Shibavax (SHIBX) bir reflect token’ı yani yansıtma token’ıdır. Bu, sadece sizinkini tutarak her işlemde bir miktar SHIBX kazanacağınız anlamına gelir. Aslında, SHIBX sahipleri arasında anında ve gazsız olarak yeniden dağıtılan her işlemde %10 vergi vardır. Sahipler, Shibavax bakiyelerinin sürekli büyümesini izlerken statik yansıma yoluyla pasif ödüller kazanırlar.

Shibavax ancak SİZİN yardımınızla büyüyebilir ve misyonunu gerçekleştirebilir. Portföyünüzün boyutu ne olursa olsun herkes yardımcı olabilir. Sosyal medya platformlarında duyurun, soruları yanıtlayın, insanlara yardım edin, arkadaşlarınıza anlatın. Ayrıca topluluklarımızı yönetme konusunda yardıma açığız, istediğiniz zaman başvurun.

Adil Bir Lansman

Balinaları ve botları önlemek için özel olarak tasarlanmış bir fırlatma mekanizması kuruldu.

Mümkün olduğu kadar adil olmak amaç. Bu yüzden arzın küçük bir kısmını (%1) Avalanche ağının doğrulayıcılarını airdrop'a ayırmaya karar verdik. Ve sahipsiz tüm tokenlar yakıldı.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

Deflasyon Mekanizması

Yakılan tüm token’lar, üst düzey sahibi olarak kabul edilen bir yanık cüzdanına (kimsenin bu cüzdana erişimi yoktur) gönderildi; bu, bu ölü cüzdanın orantılı işlem ödülleri de aldığı anlamına gelir. Yakma her işlemde gerçekleşir ve cüzdan büyüdükçe sonsuza kadar hızlanır!

Shibavax’ın toplam arzı 10 milyar adet. Ancak bu rakam yakımlarla birlikte giderek azalacak. Yazının yazıldığı sırada SHIBX fiyatı 0.00256095 doalr ve piyasa değeri ise sadece 25.6 milyon dolar.

Nasıl Alacaksınız?

  • Kullandığın borsadan $AVAX al
  • http://wallet.avax.network'te hesap aç
  • Portfolio sekmesinde sağ üstten X'le başlayan adresini kopyala
  • Borsandan bu adrese AVAX ağı üzerinden $AVAX transfer et
  • Cross Chain sekmesine git, $AVAX'ları X'ten C'ye gönder
  • Metamask cüzdanınla http://app.baguette.exchange'e bağlanıp Avalanche C-Chain'i tanımla
  • Avax cüzdanında Send sekmesinden Metamask adresine $AVAX transfer et
  • Baguette Exchange'de From: $AVAX, To: $SHIBX seç, tutarı belirle ve işlemi gerçekleştir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ