Shiba Inu (SHIB) 2021 yılının parlayan kripto para projelerinden biri oldu.

Shiba Inu (SHIB) 2021 yılının parlayan kripto para projelerinden biri oldu. Projenin hamleleri bitmek bilmiyor. Shiba topluluğu şimdilerde piyasaya yeni sürülecek olan Shiboshis’i kullanarak Web 3.0’e ve Metaverse’e girmeye hazırlanıyor. Peki Nedir bu Shiboshi?

Shiboshi Nedir?

Shiboshi aslında bir koleksiyon. Ethereum üzerine inşa edildi ve 10.000 benzersiz NFT’den oluşuyor. Yani Shıba Inu NFT’lerine Shiboshi adını veriyoruz. Shiboshi koleksiyonuna baktığımızda NFT’lerin aksesuarlar, giysiler, şapkalar ve yetenekler açısından farklılıklar arz ettiği görülüyor. Zaten benzersizliği de buradan geliyor.

Shiboshi ya da bir diğer ismiyle Shiba Inu NFT’ler yeni sektörlere açılımın da bir parçası olacak. Bu yeni sektörler arasında özellikle Web 3.0 ve metaverse bulunuyor.

Shiba Inu’nunWeb 3.0 ve Metaverse alanına yönelimi projenin dünya çapında benimsenmesi ve fiyat artışının gerçekleşmesi açısında kayda değer bir gelişme. Diğer taraftan Shiba Inu kendi blokzincir ağı olan Shibarium için çalışmalarını sürdürüyor. Ekip Shiboshi’leri bu ağa taşımayı düşünüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ