Binance Kanada’da kripto para operasyonlarını askıya aldı. Borsadan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi.

Binance Kanada’da kripto para operasyonlarını askıya aldı. Borsadan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi.

Ne yazık ki bugün, Binance'in Kanada pazarından proaktif olarak geri çekilmesinde diğer önde gelen kripto şirketlerine katılacağını duyuruyoruz.

Kanadalı kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için bizimle işbirliği içinde çalışan düzenleyicilere teşekkür etmek isteriz. Küçük bir pazar olmasına rağmen, kurucumuzun anavatanı olarak bizim için manevi değeri vardı. Kanada blockchain endüstrisinin geri kalanı için büyük umutlarımız vardı. Ne yazık ki, stablecoinler ve kripto borsalarına sağlanan yatırımcı limitleri ile ilgili yeni yönetmelik, şu anda Kanada pazarını artık Binance için savunulamaz hale getiriyor. Kanadalı kullanıcılarımızı korumak için diğer makul yolları araştırabildiğimiz sürece bu kararı erteledik, ancak öyle bir yol olmadığı ortaya çıktı.

Alım-Satım Şenliğine katılmak için ByBit Hesabınızı Bu linkten açabilirsiniz.  Bu bağlantı ile kaydolduğunuzda ve işlem yaptığınızda 100 $'a kadar Bonus kazanın! 

Kalan Kanadalı kullanıcılarımız, bunun hesaplarını ileriye dönük olarak nasıl etkileyeceğine dair kapsamlı bilgiler içeren bir e-posta alacaklar. Yeni yönetmeliğe katılmamakla birlikte, dikkatli ve kapsamlı bir düzenleyici çerçeveyi hedefleyen Kanadalı düzenleyicilerle ilişki kurmaya devam etmeyi umuyoruz. Kanadalı kullanıcılar bir kez daha daha geniş bir dijital varlık paketine erişme özgürlüğüne sahip olduklarında bir gün pazara geri döneceğimize eminiz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ