Brezilyalı bir sığır üreticisinin çevrimiçi yönetim sistemi olan Silviano, token satışının P2PB2B borsasında yayınlanacağını duyurdu.

Silvano, Yenilikçi Sığır Yönetim Sistemi İçin P2PB2B

Brezilyalı bir sığır üreticisinin çevrimiçi yönetim sistemi olan Silviano, token satışının P2PB2B borsasında yayınlanacağını duyurdu. Token satışı, token  satışının ardından 15 Şubat'a kadar canlı olacak, P2PB2B borsası tokeni listeleyecek. Silvano, en son teknolojileri sayesinde sığır eti üretimini büyük ölçüde artırabilir. Ayrıca sığırların ağırlığının izlenmesine yardımcı olur. Sığır çiftçileri, hayvanlarının hayatlarının herhangi bir noktasında uygulayabilirler.

Silvano'nun ürün yelpazesi, çiftlik verimliliğini artırmayı hedefliyor. Bu cihaz ağırlık verilerini toplar, analiz eder ve çiftçilerin üretimi ve kârı artırmalarına yardımcı olacak değişiklikler için önerilerde bulunur. Silviano'nun yöntemi, sığır satmak için en uygun zamanın ne zaman olduğunu gösteren ampirik verilere dayanmaktadır. Bir yardımcı program tokeni olan SVR de mevcuttur. Telif hakkı finansman sözleşmesine göre, token sahipleri donanım ve yazılımdan elde edilen brüt gelirin %1'ini kazanacaklar. Silvano yönetim sisteminin temel özelliklerinden bazıları şunlardır:

Uygun maliyetli: Çalışanlar tarafından tasarlanan kolay kurulumla paranızın karşılığını en iyi şekilde alır;

Tartma: Her gün hayvanı strese sokmaya veya sığır ağırlıklarını toplamak için çalışanları kullanmaya gerek yok.

Web senkronizasyonu: Mobil veri erişimi ve çiftliğin her yerden daha iyi yönetimi.

İstatistiksel Analiz: Daha iyi kararlar alınmasına yardımcı olmak için hayvanın ağırlığının GMD'sini (Günlük Ortalama Kazanç) görüntüler;

Güvenli Depolama: Verileri yedekleyin ve akıllı telefona ulaştığından emin olun.

Kendi Güneş Paneli ve Pil: Tam özerklik ile sistem, sığır bulunduğunda otomatik olarak kapanır ve açılır.

Tokenleştirmenin birincil amacı, projenin başlatılması ve işletilmesi için gelir elde etmektir. Telif hakkı finansman anlaşmasına göre, yerel token, donanım ve yazılımdan elde edilen brüt satışların %1'inden fazla telif hakkı hakkı verir. Bu proje, Binance Akıllı Zincirinde dağıtılan bir token sayesinde akıllı sözleşmeler gerçekleştirebilecek.

Benzer Telif Hakkı Finansmanı sağlamak için proje tokenler yayınlıyor. Tokenin her alıcısı, bu benzersiz ve yenilikçi girişimin bir parçası olma fırsatına sahip olacaktır. Yerel token sahipleri, BUSD, BNB veya ikisinin bir kombinasyonu şeklinde periyodik airdrop ödemeleri alabilir. Silvano'nun telif hakkı finansman anlaşması, airdrop şartlarını belirler. Toplam token miktarı on milyondur (10.000.000). Brezilya'da büyük ve kullanılmayan bir pazar var ve ne kadar çok birim satılırsa, projeler o kadar çok telif hakkı ödeyebilir. 2022 yılında ise 340 adet satılması bekleniyor. Bunu takiben, her yıl yaklaşık 3000 birim olabilir. Telif haklarının satılan birim başına 40 $ oranında dağıtılması bekleniyor.

Silvano, Brezilyalı Sığır Çiftçilerine Nasıl Yardım Etmeyi Amaçlıyor?

Tarım ve çevre koruma, en son teknolojilerin kullanımıyla bir arada var olabilir. Tedarik zinciri görünürlüğünü artırmak, Brezilya'nın et sektörüne ormansızlaşmayı ve habitat dönüşümünü azaltmada, pazar payını genişletmede ve ekonomik sürdürülebilirliği korumada yardımcı olabilir. Çiftçiler akıllı çiftlik yönetimi teknolojilerinden yararlanır. Silvano'nun donanımı, sığırlar için uygun ağırlık izleme çözümleri sağlayarak çiftçilerin daha iyi sonuçlar elde etmesine yardımcı olur. Silvano'nun yaklaşımı, kullanıcıların daha az alanda daha fazla et üretmesine yardımcı olabilecek en etkili sığır yönetimi ilkelerine dayanmaktadır.

Silvano, Brezilyalı bir çiftlik hayvanı çiftçisinin çevrimiçi sığır eti yönetim sistemidir. En son teknolojisi, sığır yetiştiricilerinin sığır eti üretimini önemli ölçüde artırmalarına yardımcı olur. Sığırların ağırlığının izlenmesine yardımcı olmak için yaratılmıştır. Sığır çiftçileri, hayvanlarının yaşamları boyunca onu iyi bir şekilde kullanabilirler. Silvano, çiftlik verimini artırmaya odaklanan son teknoloji bir çözüm sunar. Teknoloji ağırlıkları yakalar ve bunları analiz ve iyileştirme fikirleri için bir bulut veritabanına ileterek çiftçilerin çıktı ve karı artırmasını sağlar. Silvano'nun yaklaşımı, sığır satmak için en iyi anın ne zaman olduğunu gösteren gerçek dünya verilerine dayanmaktadır.

Silvano, Sunduğu Hizmetler İle Sığır Pazarını Yenilemeyi Hedefliyor

Sığır çiftçiliği, son on yılda Brezilya Amazonlarında popülaritesini artırdı. Araştırmalara göre, 1993 ile 2013 yılları arasında sürü yüzde 200 büyüyerek yaklaşık 60 milyonluk bir nüfusa ulaştı. Bu süre zarfında İtalya büyüklüğünde bir alan ormandan temizlendi. Brezilya, önümüzdeki yirmi yılda %35 oranında artması beklenen bir pazarın ön saflarında yer alıyor. Brezilya, güçlü büyükbaş hayvancılık kültürü, uygun iklimi ve geniş arazisi gibi faktörler nedeniyle bu alanda dünya lideridir.

Sığır eti talebi hem yurtiçinde hem de yurtdışında artıyor ve Brezilya'nın ülke ekonomisini geliştirmek için sığır eti üretimini artırmasının zamanı geldi. Brezilya, artan et üretiminin yanı sıra ormansızlaşma sorununu da çözmeli. Çevre bilincine sahip bir ülke olmak için Brezilya'nın sürdürülebilir uygulamaları benimsemesi gerekiyor ve Silvano, uzmanlığıyla ülkenin bunu başarmasına yardımcı olmayı hedefliyor.

Silva'yı daha yakından tanımak için Silvano.io'yu ziyaret etmeyin

Twitter: https://twitter.com/silvano_io

Instagram: https://www.instagram.com/silvano.io

Facebook: https://www.facebook.com/silvanoagrotech

Medya bağlantısı:

İlgili Kişi: Diego Freitas

Şirket: Silvano

E-posta: [email protected]

Şehir: Manaus/AM

Ülke: Brezilya

Web sitesi: https://silvano.io/

Kaynak: Silvano

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ